Şık ve Zarif Takı Modelleri Peraleda’da!

0
216
görüntülenme

Perakende kuyumculuk sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen ve hizmet standartlarını “her zaman şık, kaliteli, iddialı, uygun, avantajlı ve cesur” mottosu etrafında inşa eden Peraleda, kuyumculuktaki 20 yıla aşkın deneyimini dijital dünyaya taşıyarak kombinlerine ufak dokunuşlar ile şıklık katmak isteyen alışveriş tutkunlarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Pırlanta ve altının el emeği ile birleşmesiyle ortaya çıkan gözlük, küpe, kolye, bileklik ve bilezik modellerinin tümünün üretimini kendi bünyesinde estetik kaygıyı ön planda tutarak gerçekleştiren Peraleda, geniş ürün yelpazesinde her zevke ve bütçeye hitap eden tasarımlara sahiptir.

Kombinlerinde sadeliğin getirdiği şıklığı yakalamak isteyen alışveriş tutkunları için dorika yüzük modelleri ön plana çıkarken, parıltılı bir kolye ile ışıldamak istiyorum diyenler içinse inci kolyeler en yakın seçenekler olacaktır.

İstisnasız tüm ürün gruplarında şıklık ve zerafetten ödün vermeyen Peraleda, hünerli ellerde şekillenen pırlanta, altın ve diğer tüm değerli taşları Dubai, Belçika ve Hindistan’dan tedarik edebilecek geniş bir ağa sahiptir ve buna bağlı olarak % 100 orijinal ürün garantisi sunar.

Yüzük, Bileklik, Kolye ve Daha Fazlası..

Kadınlar için pırlanta ve altın vazgeçilmez aksesuarlardır ve doğru bir tercihle şık bir yüzük, bileklik ya da kolyenin kombinleri bambaşka bir parıltıya kavuşturması mümkündür.

Takı modellerinde geniş ve her sezon trendleriyle birlikte mutlaka yenilenen kataloglara sahip olan Peraleda’da, özel günlerinizde unutulmayacak bir anı olacak beştaş yüzüklerden, zarifliğinizin nişanesi olarak parıldayacak taşlı kolyelere kadar birçok seçenek bulunur ve tarzınızı yansıtacak bu seçeneklere Peraleda’nın benzersiz avantajlarıyla hemen sahip olabilirsiniz..

Güvenilir Teslimat ve Avantajlı Fiyatları..

Perakende kuyumculuk sektörünün en önemli sorunlarından biri olan teslimat sürecinde sistematik ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile fark yaratan Peraleda, tarzınızı yansıtacağını düşündüğünüz zarif takıların tümünü tarafınıza kargolamadan önce sigorta güvencesine alır ve teslimatın son ana kadar sorumluluğunu üstlenerek güvenilir ve hızlı bir teslimat süreci garanti eder.

Değerli taşların temininde sahip olduğu geniş tedarikçi ağı ve bünyesinde barındırdığı hünerli elleri ile bir takının tasarımından üretim sürecine kadar tüm aşamalarda tecrübe sahibi olan Peraleda, üretimdeki bu avantajlarını fiyatlarına da yansıtır ve alışveriş tutkunlarına kombinlerine ya da özel günlerinde benzersiz fiyatlarla şıklık katma fırsatı sunar.

Peraleda’nın geniş ürün yelpazesindeki tüm ürünler için 24 ay bakım garantisi geçerlidir ve benzersiz fiyat avantajlarına ek olarak ödeme sürecinde sunulan taksitlendirme seçenekleri ile fark yaratır..

Estetik ve zarif takı modellerini hemen incelemek için;  https://www.peraleda.com

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın