Philips Servis İstanbul

0
244
görüntülenme

Philips dünya piyasasında yer etmeye başladığı günden bu yana teknolojik gelişmeleri yakalayarak hayatta kalan en güçlü markalardan biri. Özellikle teknolojik gelişmelerin son 10 yılda kat ettiği yolu hesaba katarsak, bunun hiç de kolay olmayan bir şey olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Fakat Philips üretmiş olduğu her cihazda teknolojik yeniliklerin öncüsü olmayı başardı. Son nesil TV’lerden, elektrikli süpürgelere kadar her alanda varlığını korumaya devam ediyor.

Philips’in başarısı birçok farklı iş kolunu da ayakta tutan önemli bir kriterdir. Örneğin Philips servislerinden, yan ürün ve aksesuar üreticisine kadar birçok işi beraberinde getirebilecek büyük bir marka. Özellikle Türkiye’de, daha da özele inersek İstanbul’da azımsanamayacak bir yoğunluğa sahip. Fakat teknik servis hizmetinde markadan çok servislerin güvenilirliği çıkış noktasıdır.

Uzun yıllardır İstanbul Philip servis olarak hizmet veren özel servis, bu başarıyı sağlayabilen servislerden bir tanesi. Özellikle Philips TV ve elektrikli süpürgelerde uzmanlaşan ve Philips ürünlerinin arızasında ilk akla gelen servis olması başarısının tesadüf olmadığını gösteriyor.

Bugün İstanbul’da Philips marka TV’ler bozulduğunda aranan ilk numara 444 78 56’dır. Çünkü bu özel Philips servis hem onarım hızı ile, hem onarım kalitesi ile, hem ödeme kolaylığı ile hem de vermiş olduğu garanti ile birçok defa kendisini kanıtlamıştır. Eğer siz de Philips marka TV ya da elektrikli süpürgeniz ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız, yapmanız gereken tek şey bu servisi aramak olacaktır.

  Zayıflama Göbek Eritme Yolları
Paylaş

Bir Cevap Yazın