Melis Birkan Kimdir?

0
1762
görüntülenme
Melis Birkan Kimdir?
Melis Birkan Kimdir?

Leyla ile mecnun dizisinin yeni Leylası Melis Birkan’ı sizlere daha yakından tanıtabilmek adına Melis Birkan hakkında araştırma yaptık. Melis Birkan kimdir sorusunu kendimize sorduk ve elde etmiş olduğumuz bilgileri siz değerli takipçilerimizle paylaşmaya karar verdik. Yazımızın devamından ünlü oyuncu Melis Birkan hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Melis Birkan Biyografi

Melis Brikan, 30 Kasım 1981 tarihinde üniversite şehri olarak kabul gören Eskişehir ilinde dünyaya gelen Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. İlköğretim ve lise sıralarındayken ailesinin de yönlendirmeleri ile Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bünyesinde uzun süre boyunca bale dersleri aldı. Aynı üniversitede modern dans eğitimi de aldığı bilinmektedir.

Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak görev yaptıktan sonra popülerlik basamaklarını adeta koşarcasına çıktı. Ülkemizde yayınlanan sayısız projede rol alma imkanını yakalamış olan ünlü oyuncu mesleğindeki başarısı kadar, mütevazi tavırları ve sade yaşamı ile de herkesin ilgisini çekmektedir.

Ayışığı, İyi ki Varsın, Köprü, Çapkın, Issız Adam, Ulak, Barda ve Amerikalılar Karadenizde gibi başyapıt olarak kabul edilen projelerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Melis Birkan, hayranları ile yakın olmayı seven bir oyuncudur. Melis Birkan hayranıysanız ve kendisi ile iletişim içerisinde olmak istiyorsanız twitter.com/melisbirkan bağlantısı üzerinden kendisini takip etmeniz yeterli olacaktır.

  Nobele Uzanan Bir Göç Hikayesi: Prof. Dr. Aziz Sancar
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın