Mavi Yolculuk Fiyatları

0
367
görüntülenme

Mavi Yolculuk, ülkemizde Ege ve Akdeniz sularında çeşitli deniz araçları ile yapılan seyahatlere verilen genel addır. Denizde keyifli bir tatil geçirmek isteyen pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilen bu seyahat çeşitli rotalardan oluşmaktadır ve seyahat edilecek deniz araçlarında çeşitli seçenekler mevcuttur. Mavi Yolculuk fiyatları ise bu rotalara, tercih edilen araçların düzey ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir.

Ege ve Akdeniz Sularında Eşsiz Bir Yolculuk

Naviera Yatçılık hizmeti ile sunulan Mavi Yolculuk’ta en sık tercih edilen rotalar Türkiye’de turizmin kalbi olarak da nitelendirilebilecek olan Fethiye, Bodrum, Marmaris ve Datça’dır. Bunlara ek olarak Göcek, Hisarönü ve tam manasıyla bir koy cenneti olan Gökova da en sık tercih edilen Mavi Yolculuk rotaları arasında bulunmaktadır.

Fethiye’de dünyaca ünlü doğa harikası olan Ölüdeniz’in yanı sıra Kaş, Kaleköy, Kekova ve Kalkan koylarına ve Fethiye körfezine turlar yapılmaktadır. En sık tercih edilen bir diğer rota olan Bodrum’da ise Karainci, Akyarlar, Bağlar ve Ortakent gibi bölgenin doğal güzelliğini en iyi şekilde yansıtan koylara düzenlenen turlarla ziyaretçiler, eşsiz bir tatilin keyfini çıkarabilmektedirler. Mavi Yolculuk kapsamında ayrıca Antalya turu da yapılmaktadır.

Mavi Yolculuk Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Bu bölgelerin her biri Mavi Yolculuk fiyatları açısından değişiklikler gösterebilmektedir. En sık tercih edilen rotalarda ücretler diğer bölgelere oranla daha fazladır. Aynı zamanda tur bölgesine bakılmaksızın, oluşturulacak rotaya ve ziyaret edilecek yerlere göre de bu fiyatta değişiklikler gözlemlenebilmektedir.

Mavi Yolculuk fiyatları konusunda oldukça etkili olan bir diğer etmen ise seçilecek olan seyahat aracıdır. Hatta bunun, fiyatlandırmada en önemli etken olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Naviera Yatçılık, yolcularına yat başlığı altında bu türe dahil olan farklı pek çok deniz aracı ile seyahat etme olanağı sunar. Mavi Yolculuk yapmak isteyen kişilerin, yat kategorisinde tercih edebileceği seyahat araçları şunlardır:

  • Özel Yat
  • Gulet
  • Motor Yat
  • Katamaran
  • Trawler

Guletler, Ege ve Akdeniz bölgelerinde deniz seyahati için özel olarak üretilen teknelerdir ve Mavi Yolculuk için en sık tercih edilen deniz aracıdır. Sıklıkla kullanılan bir diğer deniz aracı ise katamarandır. Katamaranlar küçük ve yolcu kapasitesi düşük teknelerdir. Minimal bir yaşamı tercih edenlerin Mavi Yolculuk için sıklıkla tercih ettiği bu teknelerin yanı sıra, trawler tekneler de oldukça ilgi görüyor. Trawler tipi tekneler, ahşap malzemelerden üretilir ve oldukça sağlamdırlar. Sık tercih edilmesinin sebebi de bu sağlamlıklarıdır.

Bunların haricinde yatlar, standart ve özel yatlar olarak birbirlerinden ayrılırlar. Ortalama bir yat ile tatil planı yapanlar için 400 Euro’dan başlayan, her bütçeye uygun modeller bulmak mümkündür. Lüks bir tatilin hayalini kuranlar içinse 1.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla yatlar bulunabilir.

Uygun Fiyata Tekne Kiralama!

Uygun fiyata tekne tatili yapabilmek düşündüğünüz kadar zor değildir. Tekne tatili hayaliniz var ise aklınızdan bu düşünceleri çıkarmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Fethiye tekne kiralama şirketi üzerinden yapacağınız uygun fiyatlı tatil deneyimini hayatınız boyunca unutamayacaksınız.

Mürettebatımız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size gerekli hizmeti bir araya getirerek sunmaktadır. Buna ek olarak da sizlerin güvenlik önlemlerinizi ve günlük tekne işleyişlerini bir araya getirmektedir. Bugüne özel fırsatlardan yararlanarak bütçenize uygun eşsiz bir tatil deneyimi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bodrum bölgesi içerisinde tekne kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için siz de sitemiz içerisinde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı klasmanlardaki tekneleri uygun fiyata www.naviera.com.tr sitesinde kiralayabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın