İnternet Üzerinden Pasta Siparişi

0
422
görüntülenme
İnternet Üzerinden Pasta Siparişi
İnternet Üzerinden Pasta Siparişi

Pastalar, lezzetleriyle olduğu kadar görünümleriyle de insanları cezbeden yiyeceklerdir. Çocuklardan ileri yaşlardaki yetişkinlere kadar tüm insanlar, bir kutlamada kesip yiyecekleri pastanın güzel bir görünüme sahip olmasını isterler. İstekler farklı olsa da güzellik beklentisi ortaktır.

Yedi yaşındaki kızınız prenses temalı bir pastaya gerçekten çok sevinecekken, futbol fanatiği olan arkadaşınız, üzerinde tuttuğu takımın amblemi olan bir pastayla çok mutlu olacaktır. Bu nedenle birçok kişi, hayalindeki pastayı yapabilecek bir pastacı arayışına girmektedir.  Pastamburada, ürettiği lezzetli ve güzel görüntülü pastalar ile bu arayışınıza karşılık verebilir.

Birbirinden Güzel Pasta Seçenekleri

Eğer yedi yaşındaki kızınızın doğum günü kutlamasında onu daha mutlu etmek istiyor ve prenses temalı bir pasta arıyorsanız; Pastamburada tarafından sunulan butik pasta seçeneklerine göz atarak aradığınız güzel pastayı bulabilirsiniz.

Pastanın motiflerinin görünüşünde, istediğiniz gibi değişiklikler (örneğin hakim olan renk konusu gibi) yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, isteklerinizi pastayı sipariş ederken belirtmektir. Doğum günü kutlamasında karşısında hayallerindeki pastayı gören kızınızın mutluluğu, pasta için doğru bir tercih yaptığınızı size hissettirecektir. (Doğum günü pastaları hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.)

Pastaların motiflerini seçtiğiniz gibi, içeriklerini de belirleyebilirsiniz. Butik pastalar isterseniz meyveli olarak da yapılmaktadır. Fakat meyveli butik pastalar şekli korumak için meyveler dondurularak üretilir. Bu nedenle sipariş teslim edildikten sonra yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmek gerekir.  Ayrıca, pastanızın kaç kişilik olacağını da seçebilir ve böylece pastanın artması ya da yetmemesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Kolay Sipariş ve Teslimat

Pastaların sipariş edilmesi ve teslim alınması da kolay süreçlerdir. Pastamburada.com adresine giderek isterseniz hazır pastalararasından isterseniz butik pastalar arasından siparişini verebilirsiniz. Pastanın görünümünde ya da içeriğinde yaptırmak istediğiniz değişiklikler varsa bunları belirtirsiniz. Butik pastalar için iki, hazır pastalar için bir gün önceden sipariş vermeniz gerekir.

Siparişi teslim alacağınız günün sabahında pastanız hazırlanır ve taptaze bir şekilde size teslim edilir. Pastaların içinde insan sağlığına zararlı bir madde kullanılmaz ve pastalar usta pastacılar tarafından hazırlanır.  Teslimat, İstanbul’un her iki yakasındaki bütün ilçelere yapılır ve hiçbir şekilde kargo ücreti da alınmaz. Bu avantajlardan yararlanmak ve güzel bir pasta yemek için şimdi https://www.pastamburada.com/ web sayfasına bir göz atın.

Paylaş

Bir Cevap Yazın