İdavilla

0
211
görüntülenme
İdavilla
İdavilla

İdavilla, Akçay ile Güre arasında yer alan bir konumdadır. Ulaşım açısından rahat bir yerdedir. Kaz Dağları’nın en güzel tabiatı ve temiz havası ile iç içe olmak isteyenler için tercih edilen bir yerdir.

İdavilla, bungalow ev tarzında inşa edilmiş olan villalardan oluşmaktadır. Konaklama tesisi açısından, olması gereken her türlü imkâna sahiptir. Dağ ve orman havasını almak ve zinde uyanmak isteyenler için tercih edilecek yerler arasındadır. Ayrıca, Edremit Körfezi’nin en temiz sularına da yürüme mesafesindedir. Yaklaşık yüz ila yüz elli metre aşağısında da mavi bayraklı plajı bulunmaktadır. Sabah saatleri daha da sakin olması, kalabalıktan hoşlanmayanlar için tercih sebebi olacaktır.

İdavilla’da Kalmak İçin Pek Çok Neden Bulunur

İdavilla, geniş bir yeşil alanın içerisinde çok sayıda villadan oluşmaktadır. Özellikle, yaz akşamları, bahçede mangal ve sonrasında semaver keyfi yapmak isteyenler açısından önerilmektedir. Sabahları, tabiatın en güzel sesleri ve kokuları ile uyanma şansını yakalamak isteyenler için, burası önerilen konaklama tesisleri arasındadır. İdavilla’nın restoranında leziz yemekler ve kahvaltı imkanı bulunmaktadır. Ayrıca, yöreye özgü lezzetleri, farklı restoranlarda tatmak isteyenler için de alternatifler yer alır. Ulaşım bakımından son derece merkezi bir konumda yer almaktadır. Gece hayatının da hareketli mekânları yöreye oldukça yakın bir mesafededir. Bu bakımdan, her yaş grubunu mutlu edecek sosyal imkânlar bulunmaktadır.

Ailecek Yapılacak Tatilin Huzurlu Adresi

Ailecek yapılacak tatilde, huzurlu ve güvenli mekân seçimi, önem taşımaktadır. Yörede kır ve köy hayatını yaşamak, tabiatın içerisinde çocukların koşmasını görmek, ailelere mutluluk verecektir. Her bakımdan huzur dolu bir tatil için İdavilla, tercih edilecek konaklama tesisleri arasındadır. Deniz tatilinden hoşlananlar için de mavi bayraklı plajlarda yüzme imkânı bulunmaktadır. Konaklama tesisinin önünde olmasa bile, yürünecek bir konumda bulunmaktadır. Bu konaklama tesisi hakkında bilgi almak için firmanın, https://www.idavilla.com.tr/ sitesinin incelenmesi önerilir. Tesisin içerisinde geçirilecek tatilin tüm kış boyunca hatırlanacak anıları olacaktır. Büyük şehirlerden hafta sonu için de gelinebilecektir. Tüm haftanın yorgunluğunu atmak için ideal yerlerden biridir. Havası, doğası, huzurlu mekânı ile tatil için önerilecek adreslerin başında gelmektedir.

Paylaş

Bir Cevap Yazın