Hızlı Saç Uzatan Şampuan için Restorex

0
605
görüntülenme

Saç uzatmak hem kadınlara hem erkeklere çok yakışıyor. Hatta iyi bir bakımla uzatılan saçlara birçok erkeğin kadınlardan bile daha güzel saçları olabiliyor. Kadınları ve erkeklerin saç uzatma maceraları farklı gibi görünse de sonuç olarak uzatılan saçlara verilen önem ve saç uzatma süresince yapılması gerekenler aynı olabiliyor.

Öncelikle unutulmaması gereken nokta şudur ki; saç uzatma zahmetli ve zorlu bir süreci kapsar. Bu süreçte saçların yıpranmadan uzaması ve hızlı saç uzatma adına yapılması gerekenleri kısaca sıralayalım;

  • Kafa derisine yapılacak iyi bir yağ masajı saç uzamasına yardımcı olur
  • Saç tipine uygun bir saç krem uygulanmalı ve o saç kremi en 20-25 dakika saçta kalmalı sonrasında soğuk suyla durulanmalıdır.
  • Saç bakımı yaparken saç tipinize uygun şampuanlar kullanmalısınız. Saç uzatan şampuanlar arasında kendi saç yapınıza göre olan şampuan markalarına yönelmelisiniz. Restorex’in saç tipinize uygun bir şampuan modeli ile saçlarınızı sağlıklı bir şekilde
  • Saçınızı zamanında fırçalayın. Günde ortalama 1 ya da 2 kere saçlarınızı taramaya gayret edin. Ancak aşırı taramaktan kaçının çünkü uzatmaya çalıştığınız saçınız aşırı taranma sonrasında kopabilir. Bir kritik nokta da; saçınızı ıslakken asla taramayın. Çünkü saçın en hassa ve kırılmaya müsait hali ıslak olduğu halidir.
  • Saçlarınızı soğuk suya yıkamayı tercih edin. Çünkü sıcak su saç telinin yuvasını genişleterek nem kaybı oluşturur ve dayanıksız bir saç oluşmasının önünü açar.
  • Susuz kalmayın ve sağlığınıza dikkat Sağlam bir bünyede, saç uzatmak da daha kolay olacaktır. İyi beslenip, ideal günlük su alımını gerçekleştirirseniz vücüdunuzun birçok bölümünün olduğu gibi saçlarınız da sağlıklı olacaktır ve güçlü bir şekilde uzayacaktır

Bunların dışında saçınızın hızlı bir şekilde güzel ve parlak olarak uzamasını istiyorsanız Restorex’i denemelisiniz. En hızlı saç uzatan şampuan olarak da bilinen Restorex uzun saçlara kısa zamanda sağlıklı bir şekilde kavuşmanıza yardımcı olur. Restorex ile canlı, havalı, göz alıcı, muhteşem uzun saçlara sahip olmaya hazır olun.

Paylaş

Bir Cevap Yazın