Hırka Modelleri

0
358
görüntülenme
Hırka Modelleri
Hırka Modelleri

LTB kadınlara yönelik olarak sadece t-shirt, pantolon ya da etek üretimi yapmıyor. Triko ve hırka modelleri de farklı ürün arayışında olan kadınlar için mükemmel dokunuşlar ile hazırlanıyor. Spor modellerden olan ve polyester kumaştan üretilen hırka modelleri fermuar ve kapüşon detayları ile dikkat çekiyor. Eşofman altı ve spor ayakkabı ile bu hırka modellerini rahatça kombine ederek spor şıklığı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca sonbahar aylarında üzerinize alabileceğiniz tarzda triko ve hırkalar da hazırlanmış durumdadır. Poliamid ve akrilikten üretilen uzun hırka modelleri de son yıllarda kadınlar tarafından çokça tercih ediliyor. Uzun ve cep detaylı olan bu modeller klasik ya da spor tarzda kombine edilebiliyor. XS ve XXL bedenleri ile her tarz ve kilodaki kadın aradığı ürünü LTB hırka modelleri kategorisinde bulabilmektedir.

Örgü hırkalar sünme ve tüylenme gibi problemler yapmamaktadır. Polyester modellerde yine kullanma talimatlarına uygun olarak temizlendiğinde uzun yıllar kullanılabilmektedir. https://shop.ltbjeans.com/tr/kadin-triko-hirka-modelleri bağlantısı üzerinden hırka modellerini inceleyebilir, sonbahar ve kış aylarında kullanabilmek için ürün sipariş edebilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın