Gürcistan Batum Turu

0
34
görüntülenme

Batum, Gürcistan’ın en tanınmış şehirlerinden biridir ve bu nedenle yıllık olarak birçok turisti cezbetmektedir. Türkiye’den günübirlik Batum turu ile bu ilgi çekici şehri aynı gün içinde ziyaret edebilirsiniz. Ovit Turizm tarafından sunulan bu tur, deneyimli tur rehberleri eşliğinde titizlikle planlanmaktadır. Bu sayede şehri keşfedebilir, görülecek yerleri gezebilir ve daha yakından tanıyabilirsiniz.

Batum, Gürcistan’ın Karadeniz kıyısında stratejik bir konumda bulunan önemli bir liman kentidir. Modern mimarisi, sahil boyunca uzanan plajları, turistik cazibe merkezleri ve büyüleyici botanik bahçesi haricinde Batum Kulesi ve Ajara Devlet Tiyatrosu gibi mimari şaheserler bulunur.

Bu bakımdan şehir geldiğiniz zaman gezip, görmeniz gereken pek çok yer barındırmaktadır. Siz de günübirlik Batum turu ile bu şehri daha yakından tanıyabilirsiniz. Eğer bu deneyimi yaşamayı düşünüyorsanız, Ovit Turizm size günübirlik Batum turu firması olarak size en uygun seçenekleri sunmaktadır. Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ovit Turizm ile Seyahat Esnasında Neler Görebilirsiniz?

Günübirlik Batum turu Rize çıkışlı dahil farklı şekillerde bulunabilmektedir. Ovit Turizm, bu turlarınızda yolcularımıza en üst düzey deneyimi sunmak için çeşitli tanınmış ve görülmeye değer yerleri içeren bir rota oluşturur. Bu bakımdan Aziz Andreas Anıtı ve Şelalesi, Aziz Nikolaos Kilisesi, Drama Tiyatrosu ve Neptün Çeşmesi, Sahil Bulvar Parkı, Batum Sütunları ve Yazlık Tiyatro ve Alfabe Kulesi dahil pek çok yer bulunmaktadır.

Bu yerleri ziyaret ederek Batum’un zengin kültürel ve tarihi mirasını keşfedebilirsiniz. Ayrıca birbirinden eşsiz sokak lezzetlerini de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz serbest zamanda ücretli olarak sunulan farklı etkinlikleri de deneyimleyebilirsiniz. Ovit Turizm ile bu unutulmaz deneyimi yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günübirlik Batum turu firması olarak acentemiz, seyahatinizi unutulmaz yapmak için profesyonel tur rehberleri ile size hizmet vermektedir.

Günübirlik Batum Turlarının Hareket Saatleri Ne Zaman?

Günübirlik Batum turu Rize çıkışlı veya Hopa çıkışlı olarak mümkündür. Ovit Turizm tarafından sunulan hizmetlerin hareket saatleri, başlangıç noktasına göre değişiklik arz etmektedir. Hopa-Batum turunu ele alalım: Bu tur, Hopa Meydanı’ndan saat 10:45’te başlamaktadır ve Hopa’ya yaklaşık olarak saat 21:45 civarında geri dönülmektedir. Ancak Rize’de bu zamanlar farklılık oluşturabilmektedir.

Batum Yolculuğuna Çıkmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Batum seyahati yapmak isteyen kişiler özellikle ilk kez çıkıyorsa bazı konuları da bilmelidir. Söz konusu hizmetleri faydalanmayı düşünüyorsanız, giriş için yeni bir kimlik kartı veya pasaportun gerekliliğini unutmamalısınız. Ayrıca, kimlik kartlarının deformasyona uğramamış olması önemlidir. Yaş sınırı olmaksızın, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sınır kapısından geçerken kimliklerinde fotoğraf bulunmalıdır.

Eğer katılımcılar 18 yaşın altındaysa, sınırı geçmek için anne veya babalarının yanlarında olmaları gerekmektedir. Eğer anne veya babaları yanlarında değilse, ebeveynlerin yurt dışı çıkış izni vermiş olmaları gerekmektedir. Bu belgenin sınırda Türk polisine ibraz edilmesi gerekmektedir. Ayrıca, ehliyet ve eski kimlik kartı ile giriş yapmanın mümkün olmadığını da unutmamanız önemlidir.

Neden Günübirlik Batum Turlarında Ovit Turizm?

Eğer mükemmel bir seyahat deneyimi yaşamak ve seyahatinizin sonuçlarından memnun kalmak istiyorsanız, Ovit Turizm tam aradığınız fırsatları sunmaktadır. Rize merkezli olan firmamız, Karadeniz bölgesinde uzun yıllardır hem konaklamalı hem de günlük turlar düzenlemektedir.

Acentemiz, 25’ten fazla araçtan oluşan bir filoya sahiptir ve bu araçların düzenli bakımları titizlikle yapılır. Ayrıca, Batum turu sağlayıcılarıyla işbirliği içinde çalışan anlaşmalı otellerimiz de bulunmaktadır. Bu sayede konaklamalı turlar da kolaylıkla düzenlenebilir.

İçerik Tablosu

Paylaş

Bir Cevap Yazın