Ferdi Kaza Sigortası ile Öngörülemeyen Kazalara Karşı Güvende Hissedin

0
519
görüntülenme
Ferdi Kaza Sigortası ile Öngörülemeyen Kazalara Karşı Güvende Hissedin
Ferdi Kaza Sigortası ile Öngörülemeyen Kazalara Karşı Güvende Hissedin

Cigna Finans, Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finans ile dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Cigna’nın ortaklığında faaliyet gösteren bir emeklilik ve hayat sigortası şirketidir. İhtiyaçlarınıza özel bireysel emeklilik planları ve kendinizi güvende hissettirecek sigorta ürünleri ile hayatı kolaylaştıran Cigna Finans, müşteri odaklı sigorta çözümleri ile dikkat çekiyor. Cigna Finans’ın sigortalılara sunduğu avantajlı ürünlerden biri olan ferdi kaza sigortası, hayatın kötü sürprizlerine karşı sizlere maddi güvence vadediyor.

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Öngörülemeyen kazalara karşı güvende olmanızı sağlayacak olan ferdi kaza sigortası, hayatın olası risklerine karşı önlem almanıza yardımcı oluyor. Sevdiklerinizi güvence altına alacağınız, kazan sonucu ortaya çıkan tedavi masraflarınızı dert etmeyeceğiniz paketlere sahip olan ferdi kaza sigortasının, yalnızca 15 TL’lerden başlayan ödemeleri ile yarına hazır olabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası, kaza sonrası ortaya çıkabilecek durumlara dair güvenceler sunuyor. Vefat, maluliyet ve gündelik hastane masrafları gibi kalemleri teminat altına alan sigorta, her an başınıza gelebilecek kazalara karşı maddi destek veriyor.

Kazalar Sizi Korkutmasın

Ferdi kaza sigortasının genel çerçevesini oluşturan kaza durumu, aniden meydana gelen olayları kapsıyor. Aniden intişar eden gaz teneffüsü, ani hareket sonucu incinen vücut (burkulma, kırılma, kopma veya yanıklar), sigortalıyı böcek veya yıkan sokması sonucu gerçekleşen zehirlenmeler, ısırılma ile meydana gelebilecek kuduz hastalığının tedavisi veya olası vefat, cismani arızalar sigorta kapsamındaki kazaları oluşturuyor.

Paket Çeşitleri Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyor

Ferdi kaza poliçeleri farklı paketler üzerinden oluşturuluyor. Cigna Finans’ın modern dünyanın ihtiyaçlarına yanıt veren ürün çeşitleri arasında; kanser korumalı paket, ücretsiz diş tedavisi paketi, ağız ve göz sağlığını bir arada teminatlandıran ikisi bir arada paket, acil destek sigortası, ev ve araç bakımını kapsayan her eve lazım poliçesi ve acil durumlarda hastane destek hizmeti yer alıyor. Sigortalılar ihtiyaç duydukları ferdi kaza sigortasına sahip olabiliyor. Hayatın kötü sürprizlere de gebe olduğunu bilen ve güvencesini yanında hissetmek isteyenlerin seçimi olan kaza paketleri aylık uygun fiyatlı primler üzerinden ücretlendiriliyor. Cigna Finans; geniş hizmet ağı, deneyimleri ve çözüm merkezli çalışmaları ile güvende hissetmenizi sağlıyor. Siz de her ay ödeyeceğiniz cüzi rakamlarla başınıza gelebilecek kazaların maddi zarar riskini en aza indirebilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Cigna Finans’ın size uygun ferdi kaza sigortası fırsatlarını, avantajlı fiyatları hemen inceleyebilir, uzman destek ekibinin yardımıyla hizmet alarak seçiminizi yapabilir ve işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yarını düşünmeye biraz ara verin, yarınınızı sizin için düşünen sigortalarla bugünden önleminizi alın.

  Enerji Kimlik Belgesi
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın