Dr. Aytuğ Kolankaya Kimdir?

0
1028
görüntülenme
Dr. Aytuğ Kolankaya Kimdir?
Dr. Aytuğ Kolankaya Kimdir?

Dr. Aytuğ Kolankaya, Uzun zamandan beri ekranlarda yer alan Doktorum adlı programın sunuculuğunu yapan kişidir. Program içerisinde verdiği bilgiler ile insanların dertlerine derman olmasından dolayı Dr. Aytuğ Kolankaya ülkemizin en çok sevilen kişilerinden birisidir. Çok sayıda hayranı olduğundan dolayı ünlü doktorun vikipedi bilgileri sayfamıza eklendi.

Dr. Aytuğ Kolankaya tüp bebek konusunda yapmış olduğu çalışmalar ile tanınan bir isimdir. Yıllardan beri evlat sahibi olamayan ailelerin yüzlerini güldüren Aytuğ Beye yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Makelemizin devamından ünlü doktor hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca doktorumuz hakkında sizlere bildiklerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Aytuğ Kolankaya 1963 senesinde ülkemizin en modenr şehri olan İstanbul ilinde hayata merhaba dedi. Lise eğitimini Robert Kolejinde alan Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra ihtisasını Viyana Üniversitesinde kadın doğum alanında aldı. Yeditepe Üniversitesinde Sosyal Antropoloji dalında doktora yapan Kolankaya, üremeye yardımcı tekniklerde 5000’den fazla uygulama, riskli gebeliklerde tanı gibi konularda sertifikasyona sahiptir. Halen Medical Park Göztepe Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nde görev yapmaktadır. Uzun zamandan beri bebek sahibi olamayan çok sayıda kişinin kendisi sayesinde evlat sahibi olduğu bilinmektedir.

Dr. Aytuğ Kolankaya ile sosyal medya üzerinden iletişime geçmek isteyen kişileri ünlü doktora Twitter hesabı üzerinden ulaşabilirler. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın sayfasına twitter.com/aytugkolankaya bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Albert Einstein Hakkında İlginç Bilgiler
Paylaş

Bir Cevap Yazın