Cigna Finans Sayesinde Hayatı Kaçırmayın

0
176
görüntülenme
Cigna Finans Sayesinde Hayatı Kaçırmayın
Cigna Finans Sayesinde Hayatı Kaçırmayın

Hayat sigortası, en basit anlamıyla yaşamınıza güvence sağlayan bir sözleşme olarak tanımlanabiliyor. “Hayat sigortası nedir?” sorusu, Cigna Finans’ın kişiye özel sigorta seçenekleri ile daha fazla anlam kazanıyor. Cigna Finans, hayatınızı güvence altına alan yaşam sigortası ürünleri ile hem sizin hem de sevdiklerinizin yanında oluyor. Cigna Finans, hayat sigortası genel şartları kapsamında oluşturulacak poliçe ile hayat kalitenizi düşürebilecek beklenmedik olaylar karşısında daha güçlü durmanıza ve böylece geleceğe güvenle bakmanıza olanak tanıyor.

Uzun Süreli Hayat Sigortası ile Olası Risklerden Korunun

Uzun Süreli Hayat Sigortası, beklenmedik olaylar karşısında size ya da sevdiklerinize maddi destek sağlıyor. Bu sigorta paketi, vefat durumunda ya da herhangi bir kaza sonucu oluşan sakatlık halinde toplu ödeme öngörüyor. Vefat halinde, poliçede belirtilen vefat teminatı, yine poliçe ile belirlenen teminat lehtarına ya da lehtar belirtilmemişse yasal mirasçılara ödeniyor. Bir kaza sonucu sürekli sakatlık oluşması halinde ise poliçede yer alan kaza sonucu sürekli sakatlık teminatı, belirlenen oranlarla tarafınıza ödeniyor. Üstelik aldığınız maddi desteği; kira, fatura ya da kredi ödemesi gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz. Uzun süreli güvence sağlayan üründe, dilerseniz zaman içinde sabit veya azalan teminat tutarları belirlenebiliyor.

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile Sağlıklı Yaşayın

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası paketi, bir taraftan kansere yakalanmanız halinde maddi destek sunarken bir taraftan da sağlığınız için danışmanlık hizmeti almanızı sağlıyor. Cilt kanseri dışındaki bütün kanser türlerini ilk fazından itibaren kapsayan sigorta paketi ile kanser hastalığına yakalanmanız durumunda poliçede belirtilen tehlikeli hastalıklar teminatı toplu olarak tarafınıza ödeniyor. Bu ödemeyi; hastane masrafları, fatura, kira ve kredi gibi harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda, poliçede belirtilmesi halinde lehtara, belirtilmemişse yasal mirasçılarınıza toplu ödeme yapılıyor. Paketi satın alan kişiler aynı zamanda Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak birçok danışmanlık hizmetinden de ücretsiz ya da indirimli olarak faydalanabiliyor. Üstelik, Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası poliçesi satın alanlar, sadece kendileri için fayda sağlamıyor. Satın aldığınız poliçe ile adınıza Türk Kanser Derneği’ne 5 TL değerinde bağış yapılıyor.

  Hellovillam Güvencesi ile Villada Tatil

Benim Seçimim Hayat Sigortası ile Özgür Olun

Cigna Finans, sunduğu Benim Seçimim Hayat Sigortası ürünü ile sizin tercihlerinizi ve taleplerinizi önemsiyor. Prim tutarlarını dilediğiniz gibi belirleyebileceğiniz poliçe, farklı teminat seçenekleri sayesinde sizin ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor. Böylece Cigna Finans, bu sigorta paketi ile hem teminat seçiminde hem de prim ödemelerinde esneklik sunuyor. Benim Seçimim Hayat Sigortası paketi; vefat, tehlikeli hastalıklar, tedavi masrafları, günlük hastane giderleri, toplu taşıma araçlarında kaza sonuç vefat teminatı gibi dokuz farklı teminatı kapsıyor. Her teminat için poliçede tanımlanmış risklerin sigorta süresi içinde gerçekleşmiş olması halinde, toplu ödeme yapılıyor. Böylece, olası riskler karşısında kendi önleminizi yine kendi istediğiniz şartlar altında alabilir, kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Vefat, kaza sonucu vefat ve toplu taşıma araçlarında kaza sonucu vefat teminatlarının seçilmesi halinde ödemeler, poliçede belirlenen lehtara ya da böyle bir lehtar belirlenmemişse yasal mirasçılarınıza yapılıyor. Hastalık sonucu tam ve sürekli hastalık, kaza sonucu sürekli sakatlık, kaza sonucu gündelik tazminat, kaza sonucu tedavi masrafları, kaza veya hastalık sonucu gündelik hastane tazminatı ve tehlikeli hastalıklar teminatlarında, poliçede belirtilmiş risklerin gerçekleşmesi durumunda teminat tutarı size ödeniyor.

Cigna Finans, hayat sigortası ürünleri ile hem sizin hem de sevdiklerinizin yanında yer alıyor. Kişisel tercihlerinize ve bütçenize uygun hayat sigortası sayesinde hayatınızı güvence altına alabilirsiniz.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın