Çiftlere Alınabilecek Hediye Önerileri!

0
219
görüntülenme
Çiftlere Alınabilecek Hediye Önerileri!
Çiftlere Alınabilecek Hediye Önerileri!

Hepimizin vardır, bizi tamamlayan bir parçası. Aslına bakarsanız diğer yarısı. Bu yarı arkadaşınız da olabilir, eşiniz de sevgiliniz de; anneniz veya kardeşiniz de önemli olan birlikte vakit geçirmeye çok önem veriyor olmanız ve aynı fikirleri paylaşmanız. Bizde genellikle birbirini sevip aile kurmaya karar veren çiftlere bu süreçte ve sonrasında çeşitli hediyeler verilir. İlk adımın atıldığı nişanda, hem kendinizden onlara bir hatıra kalsın hem de güzel günlerde kullansın diye hediye götürülür. Evlendiklerinde, yeni kurulan yuvada sizin de bir katkınız olsun, mutlulukları katlansın diye götürülür. Ev alırlar, yine bu mutlu zamanlarında, daha çok sevinsin istersiniz. Olabilecek en güzel şey gelir başlarına, küçük bir bebek getirirler dünyaya; siz yine mutluluklarını paylaşırsınız, heyecan dolu tebrikler ve hediyelerle. Anne babanıza yıldönümlerini, olabildiğince özel geçirmeleri için katkıda bulunursunuz. Ve bu liste uzar gider. Ne hoş bir hediye kültürüne sahibiz öyle değil mi? Birbirimizin mutluluğunu paylaşmak ve çoğaltmak en içten sorumluluğumuz gibidir. Sevdiklerinizin en mutlu anlarını, eşsiz bir sevinç fırtınasına dönüştürecek Çiftlere Hediyeler Bodo’nun eğlenceli sayfalarında.

Çiftlere özel hediyeler

Çevrenizdeki, ilişki içerisinde olan çiftlere, sevgi dolu hediyeler bodo’da! Yeni ev alan arkadaşlarınıza, ev görme hediyesi olarak, taşınma yorgunluklarını alacak etkili bir masaj hediye etmek nasıl olurdu? ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Geleneksel Bali Masajı’’. Nişanlanacak kardeşinize, pahalı bir saat yerine paha biçilmez bir ortam yaratın: ‘’Yatta Gün Batımı’’: yüzükler takıldıktan sonra çift, kafalarını dinleyip, romantik ışıkların altında parlayan taze yüzükleriyle fotoğraf çekimi de yaptırabilirler. Doğum yapan kızınıza ve oğlunuza, kendilerini hazır hissettiklerinde kullanabilecekleri, geçirdikleri tüm bu yorucu süreci kolayca unutturacak harika bir tatil sunun: ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’. Sinemanın verdiği keyfi evde, evin verdiği konforu sinema da bulamıyorsanız, alın size ikisinin birleşimi: ‘’İki Kişi için Romantik Sinema Keyfi’’. Adrenalin tutkunu kız kardeşiniz ve sevgilisine: ‘’İki Kişi için Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’. Bodo ile yeni renkler keşfedin.

İki Kişi için Hediyeler

Kızınız ve en yakın arkadaşına: ‘’İki Çocuk için Trambolin Parkı’’ deneyiminden; birlikte takılmayı seven iki öğretmeninize: ‘’İki Kişi için Karting’’ deneyimine, onlarca fırsat, yüzlerce mutluluk, bodo dünyasında! Denizde yapılan her türlü aktiviteye varım! diyebilecek arkadaşınıza: ‘’İki Kişi için Stand Up Puddle Kiralama’’. Maceracı ruhlu İkiz kardeşlerinize, doğum günleri için ‘’İki Kişi için Tırmanış Eğitimi’’. Eşiniz ve kendinize, yepyeni bir hobi alanı sunacak: ‘’İki Kişi için Türk Mutfağı Yemekleri Yapım Dersi’’. Müşterilerinize, geleneksel bir Yılbaşı hediyesi: ‘’İki Kişi için Geleneksel Kese & Köpük Masajı’’. Kahve sever çalışanlarınıza: ‘’İki Kişi için Kahve Masajı’’. Anne kız, yeni maceralar peşindeyseniz: ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Baba – oğul planları da var elbette: ‘’İki Kişi için Kendi Aracınız ile Off Road Sürüş Eğitimi’’. Bodo, şaşırtır seni!

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın