Alotnote.com: Online Not Defteri Uygulaması

0
946
görüntülenme
Alotnote.com: Online Not Defteri Uygulaması
Alotnote.com: Online Not Defteri Uygulaması

Alotnote, Çelik Medya tarafından geliştirmiş bir online not defteri uygulamasıdır. Servisin anasayfasına girdiğiniz zaman sizi 2 seçenek karşılıyor. İsterseniz üye olmadan direk not paylaşabiliyorsunuz. İsterseniz üye olup, kaydettiğiniz notları sonradan değiştirebiliyorsunuz veya silebiliyorsunuz. Dilediğiniz notlarınızı önemli olarak işaretleyip, sonrasında kolayca bulabiliyorsunuz ve uygulamanın en güzel yanıda tamamen ücretsiz olması!

Oluşturulan bütün notların linkleri şifreleme sistemi sayesinde bulunması zorlaştırılıyor. Ayrıca üye olan kullanıcıların notları tamamen gizli olarak kaydediliyor. Eğer kullanıcı o notun gizliliğini kaldırırsa, görünebilir oluyor. Bu da notlarınızı her yerde paylaşabilmenizi sağlıyor. İstediğiniz notu yazdırabiliyorsunuz. Uygulamaya kısa zaman içinde dosya ekleme, e-posta olarak gönderme gibi özelliklerde eklenecek. Ayrıca notlarınızı sisteme kayıtlı üyeler arasında da grup oluşturarak, paylaşabileceksiniz. Dilerseniz sistemi günlük olarak da kullanabiliyorsunuz.

Alotnote’un sunduğu özellikleri karşısında ücretsiz olması, piyasadaki rakipleri karşısında bir adım önde olmasını sağlıyor. Bir girişimden daha çok insanların kullanımına sunulmuş ücretsiz bir araç gibi olması da insanı daha da mutlu ediyor.

Uygulamayı denemek isteyenler buradan ulaşabilirler.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın