Alize El Örgü İp Tipleri

0
1073
görüntülenme
Alize El Örgü İp Tipleri
Alize El Örgü İp Tipleri

Örgü ve el işleri, insanlığın en eski döneminde bu yana hayatımız içerisinde yer alıyor. Günümüzde hazır giyim sektörü gelişmiş olsa da bazı ihtiyaçlarımızı kendi ördüğümüz malzemelerden gidermeye çalışıyoruz. Kadınların da gün içerisinde kendilerine bir uğraş olarak gördükleri örgü, tüm stresin atılmasına olanak sağlıyor. Eldiven, atkı, patik, kazak, hırka örmek isteyen kişiler, istedikleri modelleri ancak gerçek iplerle ortaya çıkarabilmekteler. Bugün sizlere Alize tarafından piyasaya sürülen el örgü ip tipleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Alize İp Modelleri

Artık birçok kişi kendi ihtiyaçlarını kendi örerek karşılamak istiyor. İnternet üzerinden izlediğiniz videolarda örgü tiplerinin çok iyi göründüğünü görüyorsunuzdur. Aynı izlediğiniz videolardaki gibi modeller ortaya çıkarmak istiyorsanız kullandığınız ipin çok ama çok kaliteli olması gerekiyor. Alize Puffy ip modelleri sayesinde artık kendi giyim ürünlerinizi kendiniz örebileceksiniz. Alize, tüm örgü iplerinde her tercihe uygun renkler sunduğunu görmekteyiz.  Piyasalar içerisinde birçok kişi bu markanın ismini kullanarak ürün satışı yapmaya çalışmaktadır. Ancak %100 gerçek Alize ürünleri sadece Simisso gibi yerlerde bulunabilmektedir.

Alize, örgü örmek istediğiniz her kategori için sizlere örgü ipi sunmaktadır. Sınırsız renk seçeneğinin bulunmasını da hesaba katacak olursak bu markanın gerçekten örgü sektörüne yönelik geliştirildiğini görebilirsiniz. Alize Cotton Gold normalde çok nadir bulunan, internetten alınamayan bir ip modelidir. Ancak bizler, sahip olduğumuz geniş dağıtım ağı sayesinde kadınlarımıza bu ürünü de sunmaya çalışıyoruz. Alize, Alize Pufy, Alize Cotton Gold gibi sınıflandırmalar sizlere yabancı gelmiş olabilir. Bu işletme ürünleri tamamını belirli kategoriler dahilince satmaktadır.

Alize İp Türleri

Alize; yazlık ipler başta olmak üzere ürünlerini yelek ipleri, klasik ipler eldiven ipleri, kazak ipleri, atkı ipleri gibi kategorilere ayrılmaktadır. Bu iplerden herhangi birisini satın alıp tığ yardımı hayalinizdeki modeli hayata geçirebilirsiniz. Örgü yapmanın sadece ev hanımlarına yönelik bir eylem olduğunu düşünürler. Oysa; çalışma hayatı içerisinde yer alan kadınlar, günün stres ve yoğunluğunu örgü örerek atmaktadır. Hobiler arasında yer alan örgü erkeklerin dahi hayatının içerisinde yer alıyor.

Örgü örmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizlere bir önerimiz var. İlk olarak Simisso üzerinden hoşunuza giden renkte Alize ip sipariş ediyorsunuz. Ürünler elinize geçene kadar geçen sürede internet üzerinden videolar izleyerek örgü örme konusunda bilgi edinebilirsiniz. Birçok kadın video izleyerek bu hobiyi kendine edinmiştir.  Alize ilgili vereceğimiz bilgiler bu kadardır.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın