Akgirişim Karma Gayrimenkullere Olan Talep Artmaya Devam Ediyor

0
192
görüntülenme
Akgirişim Karma Gayrimenkullere Olan Talep Artmaya Devam Ediyor
Akgirişim Karma Gayrimenkullere Olan Talep Artmaya Devam Ediyor

Kentsel dönüşüm İstanbul projeleriyle tanıdığımız Akgirişim’in karma gayrimenkullerine talep artmaya devam ediyor. İşte detaylar!

Her geçen gün artan kentsel dönüşüm projelerinin en başarılarını tasarlayan ve gerçekleştiren Akgirişim karma gayrimenkullere olan ilgiyi daha da arttıracak projeleri duyurdu. Ticari gayrimenkul ve kentsel dönüşüm projeleriyle başarılı mimari tasarımlara ve konut projelerine imza atan Akgirişim’den yepyeni projeler geliyor.

Akgirişim Firması Hakkında

Akkök Holding’in hissedarları tarafından yönetilen Akgirişim, Türkiye’nin en iyi ve en yenilikçi inşaat firmaları arasında sağlıyor. EPC müteahhitlik hizmetleri ile bilinen Akgirişim firması, ticari gayrimenkul ve karma gayrimenkul alanında projeler tasarlıyor ve gerçekleştiriyor. Kentsel dönüşüm İstanbul projesiyle hala adından söz ettirmeye devam eden Akgirişim, Akbatı Rezidans ve Akmerkez Avm’nin proje firmasıdır.

Akgirişim tarafından yönetilen Akbatı Rezidans ve Akmerkez alışveriş merkezleri sınıfında en iyi projeler olarak görülüyor. Karma gayrimenkul olarak ifade edilen Akbatı rezidans ve Akmerkez alışveriş merkezleri hakkında detaylar haberin devamında…

Akgirişim’in Gerçekleştirdiği Projeler Hangileri?

Totalde 300 milyon USD’lik bir bütçe ile tasarlanan Akbatı rezidans ve Akbatı alışveriş merkezi, ticari ve konut kullanımlı karma gayrimenkul olarak planlanmış ve hayaa geçirilmiştir. İstanbul halkında büyük bir beğeni toplamayı başaran bu projelerin devamı da geldi. Proje ziyaretçilerinin yalnızca alışveriş değil sosyal deneyim yaşamalarına da ön ayak olan Akgirişim, İstanbul’da en iyi inşaat firmalarından birisi olarak görülüyor.

Alışveriş merkezi ve konut alanının haricinde ebeveynlere çocuklarının eğlenmesi için havuz ve oyun alanı sunan Akgirişim, İstanbul’da en çok beğenilen konut projelerine imzasını atmaya devam ediyor.

Akbatı Rezidans ve Akmerkez Alışveriş, 2 ayrı bloktan tasarlanan yaşam merkezi olarak biliniyor. 350 adet konutun bulunduğu Akbatı Rezidans’ta 1 oda 1 salon şeklinde dairelerin yanı sıra kalabalık aileler için de 2+1 veya 3+1 dairelerde bulunuyor. 14 ve 17 katlı iki ofis bloğuyla, 23 katlı Residential Apartments’ ile, 246 mağaza ve 1500 araçlık otoparkıyla adından sıkça söz ettiren Akgirişim, konforlu bir hayat yaşamayı isteyenlere taleplerinin karşılıklarını en iyi koşullarda sağlıyor. Ticari gayrimenkul bağlamında projelerinde TV ve davet odalarına önem veren Akgirişim, modern bir şekilde tasarlanan cafe- bar ve restoranlara da büyük titizlikle yaklaşıyor.

200’ü aşkın mağazanın bulunduğu Akmerkez Avm’de modern sinema salonları ve farklı tatlara uygun restoranlara da yer veriliyor. 7/24 korunaklı bir yaşam alanı olan Akbatı Rezidans ve Akmerkez Avm’lerinde concierge hizmetleri de veriliyor. İstanbul’un trafiğinden uzaklaşmak isteyen herkese alternatif bir üçgen sunan Akgirişim, yaşama değer katan projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Akgirişim’in Yeni Projelerinden Haberdar Olun!

İstanbul’da başarılı projelerle adını duyuran Akgirişim’in yapacağı yeni projelerden haberdar olmak çok kolay! Akgirisim.com üzerinden erişebileceğiniz Akgirişim firmasının tamamlamış olduğu ticari ve karma gayrimenkul projelerini görebilir ve yeni projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın