2019 Bornoz Tasarımları Neler?

0
324
görüntülenme
2019 Bornoz Tasarımları Neler?
2019 Bornoz Tasarımları Neler?

Yeni yılın bornoz trendleri merak ediliyor. Farklı tasarımlar ile Miray Kaya bornoz takımları karşınıza çıkıyor.

Beğenilen Bornoz Takımları

Üretilmiş olan yeni bornoz takımları arasında tercih edilen çok sayıda tasarım var. Peki, beğenilen bornoz takımları hangisi? Miray Kaya bornoz takımları arasından hangileri sevilerek giyiliyor? Öncelikle beğenilen takımların ilk oalrak işlevsel ve kullanımı rahat olan takımlar arasından seçildiğini söyleyebiliriz. Daha çok ailelerin takım olarak aldığı bornozlar, severek tercih edilen bornoz takımları arasında yer alıyor.

Cepli Bornoz Takımları

Tasarımlara bakıldığında, en çok işlevsel özelliği de olan bornozların tercih edildiği görülüyor. Yani bir tane cebi olan, çift cepli olan takımlar beğenilerek giyiliyor. Cepli olan bornoz takımları arasında anne çocuk takım tasarımları, baba çocuk takım tasarımlar, çift bornoz takımları gibi seçenekler de var. Takım almak istemeniz durumunda bu şekilde oluşturulmuş olan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Bornoz takımlarınızın içinde saç havlunuz da olacak. Bornozunuz ile aynı kumaşta ve renkte olan bir saç havlusu ile banyo takımınızı tamamlamış olacaksınız. Severek giydiğiniz bir ürün tercih etmeniz için renk seçenekleri de geniş bir yelpazede sunulacaktır.

Kapüşonlu Bornoz Takımları

Bu senenin moda bornoz takımları arasında kapüşonlu takımların da olduğunu bilmelisiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar için üretilen kapüşonlu bornoz takımları, aynı şekilde beğenilen bornoz takımlarının işlevsel özelliğinin ön planda olduğunu en iyi şekilde gösteriyor. Buna dikkat ederek, dilediğiniz şekilde kapüşonlu olan takımlarından birini alabilirsiniz.

Uzun ve Orta Boy Bornoz Takımları

Elbette seçiminizi yapacağınız tasarımlar için boya göre çeşitler veriliyor. MirayKaya bornoz seçiminizi yaparken belirlemiş olduğunuz tasarımlar üzerinden boya göre de hareket edebilirsiniz. Boyutlara da geniş bir yelpazede ulaşmanız mümkün.

  • Orta boy
  • Kısa boy
  • Uzun boy

Olmak üzere üç seçenek üzerinden boyutlar veriliyor. Yaz aylarında tercih edeceğiniz bornozlar için kısa olmasının daha avantajlı olacağını söyleyebiliriz. Seçiminizi yaparak, rahat şekilde kullanabileceğiniz bornozları kullanma fırsatını değerlendirin.

Tasarımlarda Kaliteden Ödün Verilmiyor

En iyi tasarımların yapılmış olması, kaliteden ödün verildiği anlamıyor gelmiyor. Kullanılan en iyi kumaşlar ile bornoz dokusunun da beğenilmesini sağlanıyor. Hem yumuşak olması hem de banyo sonrasında kullanıldığında, kurutma açısından herhangi bir sorun yaşatmaması önemli. Bunun için kumaş kalitesine dikkat etmeniz önerilir. Kaliteli kumaştan yapılmış olan ürünler sayesinde, direkt olarak ürün seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

  • Yumuşak dokulu olan kumaşların kullanılması
  • Islaklığı hemen emen dokuya sahip olması
  • Kurumasının hızlı şekilde gerçekleşmesi

İstenen özelliklerin tamamının olduğu Bornoz Miraykaya seçiminiz ile memnun kalacağınız bornoza sahip olabilirsiniz. Ürünleri detaylı şekilde inceleyerek, tam da sizin istediğiniz şekilde bir bornoz alma fırsatınızın olduğunu unutmayın. Direkt olarak www.miraykaya.com satın alma işlemini yaparak, ürünleri alabilirsiniz. Seçim tamamen size bırakılacak.

Paylaş

Bir Cevap Yazın