Su Kaçağı Bulan Tesisat Ustası: Kartal

0
239
görüntülenme
Su Kaçağı Bulan Tesisat Ustası: Kartal
Su Kaçağı Bulan Tesisat Ustası: Kartal

Su kaçağı su tesisatında oluşan delinme, yıpranma odaklı kırılmalar ve çatlamalar sonucu su sızıntısı olarak bilinir. Su tesisatında oluşan su kaçakları temiz su borularında meydana geldiğinde temiz su kaçağı, gider borularında meydana geldiğinde pis su kaçağı olarak adlandırır.

Su tesisatlarında oluşan su kaçakları pis su kaçakları ve temiz su kaçaklarının tespiti gelişen teknoloji ile farklı şekil ve aletler ile kolay şekilde yapılmaktadır. Su kaçağı bulan tesisat ustası kolay ve pratik yöntemler ile tesisatta oluşan su kaçaklarının hasar onarımını yapmaktadır.

Su Kaçakları Nelerde Oluşur?

Su kaçağı sorunu binalarda ihtiyaç amaçlı kullanılan su borularının geçtiği her bölgede olabilmektedir. Bu sorunun fark edildiği durumda tespit ve hasar onarım işlemi gerçekleştirilmesi gerekir.

Kartal bölgesinde Binalarda oluşan duvar kabarmaları ve rutubet oluşumu su tesisatında oluşan su kaçağı sorununun başlıca belirtileri olmaktadır. Aynı zamanda su tesisatının geçtiği yerde oluşan su kaçağı sorunu küflenmeye ve duvarlara sararmaya sebebiyet vermektedir. Bu sorunların fark edilmesi ve tespit, hasar onarım işleminin gerçekleştirilmesi gerekir.

 • Binanın banyo bölümlerinde su kaçağı sorunu
 • Binanın tuvalet bölümlerinde su kaçağı sorunu
 • Mutfak bölümlerinde oluşan su kaçağı sorunu
 • Odalardan geçen boruların hasar alması sonucu oluşan su kaçağı sorunu
 • Havalandırma boşluğunda oluşan hasarlar sonucu oluşan su kaçağı sorunu
 • Bodrum’da zemin merkezli su kaçağı sorunu
 • Çatı yağmur gider tesisatında oluşan su kaçağı sorunu
 • Binalarda oluşan kombi tesisatı hasarı sonucu oluşan su kaçağı sorunu
 • Kalorifer peteğinde oluşan hasarlar sonucu su kaçağı sorunu
 • Pimaş tesisatında oluşan su kaçağı sorunu
 • Yangın tesisatında hasar sonucu oluşan su kaçağı sorunu
 • Merdiven dairesinde oluşan Kırık çatlak ve hasarlar ile oluşan su kaçağı sorunu
 • Bahçe hattı su borularının hasarından kaynaklanan su kaçağı sorunu
 • Yerden ısıtma yani merkezi sistem boru hatlarında oluşan hasar sonucu su kaçağı sorunu

Gibi birçok sebep ile su kaçağı sorunu binalarda yaşanmaktadır. Bu sorunun su kaçağı bulan tesisat ustaları ile tespit edilmesi ve hasarın onarılması oldukça pratik ve kolay şekilde gerçekleşmektedir.

Su kaçağı anlık olarak meydana gelmekle birlikte zamana ve binanın yaşına bağlı olarak da yıpranma temelli olabilmektedir. Bu faktörlerin göz önüne alınıp alanında uzman kişilerce tespit edilmesi gerekir. Kartal kırmadan su kaçağı bulma firmamız siz müşterilerimizin daima hizmetindedir. Firmamız servislerine 7/24 web sitemizdeki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Su kaçağı sorunu yaşayan kişilerin kendi gözlem ve izlenimleri sonucu su kaçağı bulmalarının ardından alanında uzman kişileri tespit işlemi için çağırmaları gerekir. Bu tespit işleminde gelişen teknoloji ile akustik dinleme cihazları ve termal kameralar yardımıyla su kaçağı sorunu tespit edilmektedir.

Bu işlem sonucunda tespit edilen bölgede pratik ve kolay yöntem ile boru değişimi ve hasar onarımı yapılmaktadır.

Su kaçağı sorunu tespit edildikten sonra kırma işlemi yalnızca tespit edilen bölgede fayans ya da duvar kırma ve sökme işlemiyle küçük bir bölgede alanında uzman ustalar tarafından gerçekleştirilir.

Özellikle alanın da ve sektörde uzman kişiler tarafından hasar onarımı yapılarak kaliteli boru kullanımı ve pratik yöntemlerle tadilat çalışması yapılmaktadır. Kartal su tesisatçısı tüm tamirat işlerinizde sizlere uygun çözümler sunmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Su kaçağı bulan tesisat ustaları hasar onarımını noktasal tespit yöntemi ile yalnızca o bölgede gerçekleştirmektedir. Binalarda uygulanan bu su tesisatında su kaçağı sorunu hasar onarımı tespit işlemi yapıldıktan sonra uygulanmakta ve kolay şekilde kaliteli bir işlemle yaşam alanları eski düzenine kavuşturulmaktadır. Hasar tespit işlemi kişilerin kolaylıkla kırma işlemine tabi tutulmadan gerçekleştirilmektedir.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın