SMS ile Kredi Başvurusu

2
438
görüntülenme
SMS ile Kredi Başvurusu
SMS ile Kredi Başvurusu

Günümüzde birçok kişi özel veya zaruri ihtiyaçları için kredi çekmek zorunda kalıyor. Paramız satın almak istediğimiz şeylere yetmediği zaman veya borçlarımızı kapatmak istediğimiz zaman bu kredi bizi kısa süreliğine de olsa rahatlatıyor, tabi bunun bir de geri ödemesi var, o da ayrı bir konu. Ayriyeten banka kredisi bankaların sunmuş oldukları hizmetler arasında en çok kullanılanıdır. Eskiden sadece bankaya giderek çekilebilen krediler, gün geçtikçe ve teknoloji ilerledikçe daha rahat ve daha pratik yollarla çekilebiliyor. Bu yollar telefon, internet ve SMS’tir.

SMS’le Nasıl Kredi Başvurusu Yapabiliriz?

Son zamanlarda insanların en sık kullandığı kredi başvuru yöntemi SMS bankacılığı olmuş durumda. Bunun sebebi de SMS bankacılığı ile yapılan başvuruların daha hızlı sonuç vermesidir. “SMS ile kredi” başvurusu yapmak istiyorsanız telefonun mesaj bölümüne girip, talep edilen kredi miktarını yazmalısınız. Bunun ardından ise söz konusu kredi çekmek istediğiniz bankanın SMS kredi başvuru numarasını yazıp mesajınızı yollayabilirsiniz. Bazı bankalarda ise miktar yerine sadece T.C. Kimlik numarası yazılır ve yollanır. Bunun sebebi bankanın size verilebilecek en yüksek kredi miktarını belirleyip size mesajla yollamasıdır. Eğer gelen mesaj olumlu ise kimliğiniz ve çalıştığınız yerden aldığınız geliri belgeleyen evraklarla birlikte başvurduğunuz bankanın en yakın şubesine giderek kredi çekme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ülkemizde SMS Kredi Başvurusu Yapılabilen Bazı Bankalar

Ülkemizde SMS kredi başvurusu yapılan ve en hızlı sonuç alınabilen bankalar; Garanti Bankası, Finansbank, Akbank, Halk Bankası, Denizbank, Yapı kredi Bankası, Vakıfbank ve Odeabank bankalarıdır. Bu bankalar kredi başvuru talebinize hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyorlar. Genellikle bu bankaların sizden istediği bilgiler ve belgeler aynıdır. Bunlar; T.C. Kimlik numaranız, istediğiniz kredi tutarı ve vadesi ve de net gelirinizin bir belgesidir.
Yaygın olarak “Odeabank Sms İle Kredi” başvurusu en çok tercih edilenler arasında yer aldığını belirtmek isteriz.

Detaylar İçin: http://www.smsilekredi.com/

Paylaş

2 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın