Realty Turkey ile İstanbul’u Tanıyın

0
502
görüntülenme

Realtyturkey.com Türkiye’nin ilk uluslararası yatırım portalı olarak yabancı yatırımcıların doğru projelere ve doğru lokasyonlara ulaşmasına olanak tanıyor. Günden güne büyüyen küresel gayrimenkul piyasasında Türkiye’yi lider konuma getirmeyi amaçlayan Realty Turkey, uluslararası yatırımcılara yatırım fırsatlarını değerlendirebilmeleri için gerek duydukları her bilgiyi sağlıyor. Şehir rehberleri de yatırım yaparken en doğru kararların alınmasına katkı sağlayan önemli bilgi kaynakları arasında yer alıyor.

Realty Turkey İstanbul şehir rehberi, Türkiye’nin en değerli gayrimenkul yatırımlarına ev sahipliği yapan İstanbul’u tanımak ve yatırımlarınızı doğru lokasyon ve projelere yönlendirmek için size yön gösteriyor. Türkiye’nin batısında yer alan ve Karadeniz’e ve Marmara Denizi’ne kıyısı olan İstanbul doğal güzellikleri, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan özel konumu ve Türkiye’nin finans merkezi olması sayesinde yatırımcıların Türkiye’de en çok ilgi duydukları lokasyon oluyor. Her yıl milyonlarca turisti kendine çeken İstanbul tarihi dokusu da, şehri bu kadar özel kılan özelliklerin başında geliyor.

İstanbul’daki En Kârlı Konut Projeleri

Dünyanın en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul’da en kârlı yatırımları yapabilmeniz için doğru atılımlara yönelmeniz gerekiyor. Yatırım arayışınızda gerçek bir partner olmayı hedefleyen Realty Turkey, İstanbul konut projeleri ile ilgili merak ettiğiniz her bilgiye kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanıyor. Portal sayesinde İstanbul’daki en kaliteli konut projelerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Proje türü, fiyat aralığı, oda sayısı ve alan gibi farklı kriterler belirleyerek seçimlerinizi daraltabilir ve aradığınız özelliklere sahip projelere zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. İncelemek istediğiniz proje sayfasında muhit, sokak görünümü, yakınlarda okul, hastane olup olmadığı, toplu taşıma ve alışveriş olanakları gibi birçok bilgi yer alıyor. Dilerseniz proje iletişim formunu doldurarak doğrudan proje yetkilisi ile iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz her konuda yardım alabilirsiniz. İstanbul satılık daire ya da satılık villa fırsatları da realtyturkey.com’da sizi bekliyor.

Aradığınız Ofisler Realty Turkey’de

Realty Turkey; satılık daire, devre mülk, villa ya da ofis arayışında olanlara da sonsuz alternatif sunarken; dünyanın en değerli projelerinin yer aldığı İstanbul ofis yatırımlarında da kârlılık vadediyor. Realtyturkey.com portalında proje türünü “ofis” olarak seçerek, İstanbul’daki sayısız ofis projesini saniyeler içinde listeleyebilirsiniz. Avcılar, Beyoğlu, Sarıyer, Küçükçekmece ve Kartal gibi şehrin her yanına dağılmış projeler, tercih alanınızı genişletiyor. Şehrin en işlek ya da en gelecek vadeden lokasyonlarında bulunan ofisler için dilerseniz proje yetkilisi ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Ofis planı, projenin sosyal olanakları, muhite ilişkin bilgiler ve bina özelliklerini portalda kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İstanbul ofis projeleri geleceğiniz için yapabileceğiniz en kârlı yatırımlar arasında yer alıyor. Türkiye gayrimenkul sektörüne ilişkin aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Realty Turkey yatırım yaparken en akıllı adımları atmanıza olanak tanıyor.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın