İstanbul Araç Kiralama

0
172
görüntülenme
İstanbul Araç Kiralama
İstanbul Araç Kiralama

Türkiye‘nin en büyük şehri olarak ve diğer bir ismiyle megakent İstanbul dendiği zaman özellikle akla her daim trafiği gelmektedir. Gidilmek istenen herhangi bir noktaya ya da iş yerlerine varılmak için mutlaka bir aracın olması büyük bir önem taşımaktadır. Bu kapsamda, çok uygun fiyatlar altında gerçekleştirilen hizmet ile birlikte İstanbul günlük oto kiralama desteği, firma bünyesinde sizlere birbirinden farklı donanımlar altında bulunmaktadır.

İş yerlerine giderken 15000 kilometreyi geçmemiş bir şekilde sunulan son model araçlar ile kasko işlemleri ve bütün değişik sigorta seçenekleri tamamlanmış olarak güven içerisinde sürüş gerçekleştirilebilir. Ayrıca günlük kiralama hizmetinin yanı sıra, haftalık veya aylık ile yıllık şeklinde bütçe dahilinde, otomobil sektöründe en önde gelen firmalarından farklı araç çeşitleri kiralanabilir.

Müşteri Odaklı Profesyonel Araç Kiralama Hizmeti

Müşteri odaklı bir hizmet altında verilen Kadıköy araç kiralama ile birlikte İstanbul’un farklı tüm semtleri adına kiralama işlemleri konusunda bu kaliteli firma bünyesinde, müşteriler için her daim yaratıcı çözümler sunulmaktadır. Uzman bir kadro altında bu hizmetler için 7/24 canlı destek hattına bağlanabilir ve müşteri temsilcilerinden en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kiralama işlemi başlar başlamaz ülkenin birçok farklı yerleri adına aynı şekilde 7/24 teknik servis ile lastik değişimi hizmetleri kusursuz bir biçimde sağlanmaktadır. 5s araç kiralama hizmeti kapsamında tüm farklı bölgeler adına araçlar uzman şoförler ile getirilmekte ve bu işlem söz verilen zaman içerisinde yapılmaktadır.

İstanbul İçin Güvenilir Araç Kiralama

Güçlü bir teknik alt yapıya sahip olan 5s araç kiralama hizmeti altında özellikle web üzerinden yapılan rezervasyonlar kapsamında çok uygun fiyatlar sunulmuş durumdadır. Müşteri odaklı yapılan hizmetler ile İstanbul araç kiralama fırsatı sayesinde bu büyük şehrin tüm farklı semtleri için huzursuz bir destek alınabilir. 500’ün üzerinde araçları bulunan firma kapsamında şirketler için toplu olarak araç kiralama hizmeti yapılırken, aynı zamanda bireysel olarak da yine klimalı, bebek koltuğu bulunan ve engelli eklentileri yerleştirilmiş araçlar elde edilebilir. Daha detaylı bilgi için 444 52 89 nolu numaralar aracılığı ile iletişime geçmek mümkündür.

 

Paylaş

Bir Cevap Yazın