Ayça Ayşin Turan Kimdir?

0
1240
görüntülenme
Ayça Ayşin Turan Kimdir?
Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Rol almış olduğu “Dinle Sevgili” dizisinde canlandırdığı karakterden sonra ülkemizin en popüler bayan oyuncularından birisi haline gelmiş olan Ayça Ayşin Turan özellikle gençlerin en sevdiği isimler arasında yer almaktadır. Dinle sevgili dizisinde oyunculuğunu dahada iyi tanımış olduğumuz Ayça Ayşin Turan hanım efendiyi siz değerli takipçilerimize anlatmak istiyoruz. Ayça hanımın hayat hiyakesine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan doğum tarihi 25 Ekim 1992’dir. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu bu ilde yaşamaya devame diyor. Üniversite mezunu olan oyuncu kendisini geliştirmek adına çok sayıda tiyatroda oyuncu olarak görev almıştır.

Asi, Son Bahar, Affedilmeyen ve Hayal ve Gerçek adlı projelerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Güzelliği ile izleyiciyi büyüleyen oyuncunun yakın zaman içerisinde rol almak için bir projenin çalışmalarında yer aldığı konuşulmaktadır.

Ayça Ayşin Turan hayranı olan kişiler başarılı oyuncu hakkındaki en güncel bilgilere ulaşmak istemektedir. Sizler de ünlü oyuncu hakkındaki en güncel bilgilere ilk ulaşan kişilerden olmak istiyorsanız twitter.com/aycaaysinturan bağlantısını kullanarak ünlü ismi takip edebilirsiniz.

  Albert Einstein Hakkında İlginç Bilgiler
Paylaş

Bir Cevap Yazın