Intihal Programı: AI Tabanlı Anti-İntihal Çevrimiçi

0
469
görüntülenme
Intihal Programı: AI Tabanlı Anti-İntihal Çevrimiçi
Intihal Programı: AI Tabanlı Anti-İntihal Çevrimiçi

Kendi oluşturduğunuz içeriği intihal için veya size intihal için gönderilen içeriği aramak istiyorsanız, güvenilir bir intihal kontrol aracına ihtiyacınız var. İnternette 100’lerce çevrimiçi intihal denetleyici araç olduğuna şüphe yok, ancak bu aynı zamanda hepsinin içeriğinizden tam intihal bulamayacağı da doğrudur.

Bu kısa yazıda, çalışmalarınızı her türlü intihal açısından kontrol etmek için yapay zeka kullanan en iyi intihal algılama araçlarının ayrıntılarını size vereceğiz. İntihal nedeniyle kaybetmekten bıktıysanız, o zaman oyununuza gitme ve çevrimiçi mevcut en iyi takımla mücadele etme zamanınız gelmiştir.

2020’de bulunan en iyi intihal dedektör araçları

Bu çevrimiçi intihal detektörleri hakkında okuyun ve sizi en çok çekeni kullanın!

SearchEngineReports’tan denetleyicisi

Searchenginereports.net’in intihal programı bu ligin profesyonel araçları arasında yer alıyor. Bunun online intihal programı ünlü olduğunu bilmelisiniz çünkü ücretsiz ve çalışmanızı çoğaltma için taradıktan sonra güvenilir sonuçlar veriyor. Bunun ücretsiz intihal programı çalışması oldukça basit ve zariftir, bu nedenle kullanımıyla ilgili herhangi bir öğrenme deneyimine ihtiyacınız olmaz. Bu çevrimiçi tabanlı bir intihal tespit programı, bu yüzden onu kullanmak için bir tarayıcı kullanmanız gerekiyor.

Online intihal denetleyicisi aracı, içeriğinizdeki kopyaları ve kopyaları tespit etmek için AI kullanır. Araca girdi sağladıktan sonra, onu kontrol etmeye başlayacaktır. İlk adım, eklediğiniz metni analiz etmek ve anlamak, ikinci adım ise metni dört ila altı kelimeden oluşan küçük bölümlere/cümlelere bölmektir. Cümleleri bölmek, aracın intihal için küçük cümleleri karşılaştırmasına yardımcı olur. Bu şekilde, araç kasıtlı ve kazara yapılan intihalleri kolayca bulabilir!

Small SEOTools tarafından denetleyicisi

intihalBu intihal tarayıcı aracı, SST tarafından sunulan yüzlerce ücretsiz ve güvenilir hizmetten biridir. Bu intihal denetleyicisinin, çoğaltmayı ve çoğaltmayı algılamak için AI kullandığı için çevrimiçi olarak bulunan premium araçlardan biri olduğu bilinmektedir. Aracın girdilerinizi karşılaştırdığı yirmi milyardan fazla web sayfasıyla entegrasyona sahiptir. Bu intihal denetleme aracı, aynı bölme ve denetleme ilkesine göre çalışır. Araca metin girerek intihali kontrol edebilir ve ayrıca tüm dosyaları kontrol edebilirsiniz. Bu aracın kullanımında herhangi bir sınırlama ve kısıtlama yoktur, bu yüzden insanlar onu sever!

Que Text

Bu, en iyi intihal denetleyicilerinden biri olduğu kadar alıntı yardımcısı aracıdır. Bu intihal denetleyici hizmeti de ücretsizdir ve anında arama özelliğinin çalışmanızı iki ila üç saniyeden daha kısa sürede intihal açısından kontrol etmenize yardımcı olabileceğini bilmekten şaşıracaksınız. Bu intihal denetleme aracı, çalışmanızda her türden kopya olup olmadığını kontrol etmek için AI kullanır, bu nedenle aracın sonuçları hakkında hiçbir şüphe yoktur. Bu intihal denetleyicisinin sınırlamalar açısından birbirinden farklı hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri olduğunu bilmelisiniz. Yani, size en çok uyan bir paketle bağlantı kurmak size kalmış!

Grammarly

Grammarly, ünlü bir yazma yardımcısı aracıdır. Bu araç, içeriğinizden yazım, noktalama işaretleri, anlaşılırlık, etkileşim, dilbilgisi ve cümle yapısı dahil olmak üzere her türlü insan hatasını kolayca bulmanıza yardımcı olabilir. Grammarly’nin premium versiyonu size olağanüstü intihal denetleme hizmetleri de sağlayabilir. AI ayrıca Grammarly’nin intihal denetleyicisi seçeneğine de güç verir ve bu nedenle araç her tür intihali ve tam olarak eşleşen kaynakları bulabilir. Bu intihal denetleme aracı, öğrenciler, yazarlar ve içerik yazımıyla ilgili herkes için mükemmeldir!

Plagiarisma

Bu intihal denetleyicisinin, Turnitin gibi abartılan araçlara en iyi alternatif olduğu bilinmektedir. Bu intihal denetleme aracının, çalışmanızdan her tür yinelenen cümleyi bulmanıza yardımcı olabilecek son derece basit bir araç olduğu bilinmelidir. Aynı zamanda yapay zeka ile desteklenmektedir, bu nedenle bu araçla üretilen sonuçlar oldukça doğrudur. Bu intihal denetleyicisiyle her tür dosyayı kontrol edebilirsiniz ve ayrıca bu aracın URL’si aracılığıyla web sitenizin içeriğini izlemenize yardımcı olabileceğini de bilmelisiniz.

Plagium

Bu intihal denetleme aracının kullanımı çok kolaydır. Bu araç aynı zamanda AI tarafından desteklenmektedir ve anlaşmayı imzalamak için diğer gelişmiş algoritmaları kullanır. Bu çevrimiçi intihal denetleyicisi ayrıca giriş içeriğinizi küçük parçacıklara böler. Bu parçacıklar daha sonra aracın devasa veritabanıyla kolayca karşılaştırılabilir. Bu intihal denetleme aracının, çalışmanızın karşılaştırıldığı milyarlarca web sayfası ve site ile entegrasyona sahip olduğunu bilmek sizi şaşırtacak. Aracın hızlı arama özelliği, her tür kopyayı dört saniyeden daha kısa sürede bulmanıza yardımcı olur!

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın