Trabzon Konut Projeleri

0
512
görüntülenme

1SÜRMENE CITY

Sürmene City

AKS Grup tarafından hayata geçirilen proje, Trabzon’un yemyeşil doğası ile Sürmene bölgesinde yapılıyor. 3 bloktan oluşan toplamda 110 adet konut yer alan proje, dairelerin hepsi 3+1 oda tipinden oluşuyor. Deniz ve orman manzarası ile hem ev sahibi olmak isteyenler için hem yatırım için çok güzel bir proje.

2VEFIA AKYAZI

Vefia Akyazı

Garanti İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 10 blok 150 daireden oluşuyor. Denizin ve doğanın içinde ferah, huzurlu bir yaşam sunan proje, Şenol Güneş Stadyumu’na komşu bölgede yer alıyor. Şubat 2017’de başlayacak inşaat, bittiğinde yüzde 50 oranında yatırım karı sağlaması bekleniyor.

3GULF RESIDENCE

Gulf Residence

Proje 5 bloktan toplamda 216 konuttan meydana geliyor. Projede teslimler başlamış durumda ve daireler hızlı bir şekilde satılmaya devam ediliyor. Her biri denizi görecek şekilde yapılan mimari ve yüzme havuzu, fitness, spor alanları ile Trabzon’un gözde projeleri arasında yer alıyor.

4ARSİN ALTINKENT

Arsin Altınkent

2 bin konutluk dev bir projeye imza atan AKS Grup, ilk etapta 6 blok 119 konuttan meydana geliyor. 1+1’den 6+2’ye kadar çeşitli daire tiplerinden oluşuyor. Deniz ve Arsin Plajı’na mesafede bulunan proje, Havalimanı’na 10, alışveriş merkezine 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje bittiğinde kira getirisi yüksek olması bekleniyor.

5LİKAPARK

Likapark

Dora Tasarım tarafından inşa edilen proje, 84 daireden oluşuyor. Trabzon’un yeni yatırım ve yaşam merkezi Yalıncak’ta yükselen proje. Sorunsuz ulaşımı, kusursuz manzarasıyla dikkat çeken proje akıllı ev sistemi ve merkezi elektrik süpürgesi ile vatandaşların gözde projesi oldu.

Son dakika emlak haberlerini kaçırmamak için https://gayrimenkulprojeleri.net i ziyaret ediniz. Bu içeriğin oluşturulmasında ki katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın