Rentiva ile Benzersiz Bir Araç Kiralama Deneyimi

0
842
görüntülenme
Rentiva ile Benzersiz Bir Araç Kiralama Deneyimi

Araç sahibi olmayan veyahut iş, tatil gezisinde olan ve bulunduğu bölgede bir araca ihtiyaç duyan kişiler için en ideal çözüm Rentiva ile tanışmış mıydınız? Geçmişte “Garajyeri.com” ve “Arabali.com” üzerinden hizmet sağlayan iki farklı kurum, çok daha fazla kişiye ulaşabilmek ve daha profesyonel bir çalışma yürütebilmek adına Rentiva adı altında birleşerek tüm Türkiye’ye benzersiz bir araç kiralama deneyimi sunuyor.

 

Rentiva.com Nasıl Çalışır?

Rentiva logo
Rentiva logo

Rentiva.com bünyesinde üyelik oluşturmak için herhangi bir ödeme veya ön koşula ihtiyaç bulunmuyor. Dileyen herkes özgürce sisteme üye olarak halihazırda elinde bulunan aracını başkalarının kullanımına sunabilir (kiraya verebilir) ya da araç ihtiyacını karşılamak için büyüleyici kiralama ücretleriyle dilediği aracı kiralayabilir. Rentiva’nın benzersiz bir araç kiralama deneyimi sunduğundan bahsetmiştik, buradaki benzersizliğin ne olduğuna biraz daha açıklık getirmek istiyoruz.

Standart araç kiralama sistemleri ve firmaları yalnızca kendi bünyelerinde yer alan araçları kiraya çıkararak hizmet sunarlar. Rentiva ise araç sahipleri ile araç kiralamak isteyen kişileri bir araya getirerek herkesin aracını kiraya vermesine imkân tanıyor. Yani bu ne demek oluyor? Siz bir işletme veya kurum olmasanız dahi size ait bir aracı kiraya vererek para kazanabileceğinizi ifade ediyor.

Araç kiralama
Araç kiralama

Aracını kiraya vermek isteyen kişiler öncelikle sisteme üyeliğini oluşturmalı daha sonrasında sistem tarafından talep edilen bilgilerin girişini sağlayarak aracının listelenmesini sağlamalıdır. Daha sonrasında araç kiralamak isteyen bir kişi tarafından iletilen rezervasyon isteklerini incelemeli ve bunlara yanıt vermelidir. Anlaşma sağlanmasıyla birlikte kiralamak isteyen ile buluşma gerçekleştirilerek araç teslim edilmelidir. Bu dakikadan sonra Rentiva sizin yerinize tam kapsamlı bir sigorta hizmeti sağlayarak aracınızın güvenliğini sizin yerinize düşünüyor ve size yalnızca arkanıza yaslanarak para kazanmak kalıyor.

Araç kiralamak isteyen kişiler ise yine sisteme üyeliğini tamamlaması ardından araç kiralamak istediği bölge ve araç modelini belirleyerek sistemde bir arama gerçekleştirmesi gerekiyor. Çıkan sonuçlar neticesinde aradığı özelliklere sahip en ideal aracı seçerek rezervasyon gerçekleştirmesi gerekmekte. Rezervasyonun onaylanması ardından araç sahibiyle buluşarak aracı teslim almalı ve özgürce yola çıkmalı. Rezervasyon süresinin sonunda aracı yine anlaşma bölgesine götürerek teslimatı gerçekleştirmesi gerekiyor.

Rentiva.com ile ister kısa dönemli kiralamalar gerçekleştirebilir isterseniz ise uzun dönemli ihtiyaçlarınız ekstra indirim fırsatlarıyla aylık ya da daha uzun dönemli araç kiralamaları yapabilirsiniz. Direkt araç sahipleri üzerinden kiralama gerçekleştirmeniz sebebiyle bir araç kiralama şirketine oranla çok daha uygun fiyatlara ihtiyacınız olan aracı kullanmaya başlayabilir, ihtiyacınız sonlanmasıyla birlikte aracınızı sahibine teslim edebilirsiniz.

Rentiva.com‘a Güvenebilir Miyim?

Rentiva.com
Rentiva.com

Aracını kiraya vermek ya da araç kiralamak isteyen kişilerin güven konusunda bazı çekincelere sahip olabilir. Fakat, Rentiva hem araç sahiplerini hem de araç kiralamak isteyen kişilerin akıllarında yer edinmiş güvenle ilgili tüm sorunları önceden tahmin ederek gerekli önlemleri alıyor. Araç sahiplerinin araçlarını sisteme kaydetmeleri ardından tam kapsamlı sigorta hizmeti dahilinde araçlarının güvenliğini garanti altına alırken, araç kiralamak isteyen kişilerin araç sahipleri ile karşı karşıya gelmekten çekinmeleri sebebiyle her an yanında olarak araç kiralamayı en uygun hale getiriyor.

Rentiva ile ilgili merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan herhangi bir soru veya konu bulunuyor ise iletişim adresleri ve ofisi üzerinden bağlantıya geçebilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Sizde hemen aracınızı kiraya vermek ya da en uygun fiyatlarla araç kiralamak için https://rentiva.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın