Papaz Büyüsü Nedir?

0
636
görüntülenme
Papaz Büyüsü Nedir?
Papaz Büyüsü Nedir?

Büyüye inanan ve büyü yaptırmak isteyen çoğu kişinin yaptırmak istedikleri büyüler “geri getirme büyüsü” gibi nispeten zararsız olarak kabul edebileceğimiz büyülerdir. Bu büyü giden sevgilisini veya eşini normal kabul edilen yollarla kendisine dönmeye ikana edemeyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Örneğin kendilerini terk eden eşini geri dönmeye ikna edemeyen kişiler Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü gibi isimlerle bilinen büyüyü yaptırmaktadırlar. Hedeflenen sonuç yuvanın mutluluğunu garantiye almak, işleri eski şekline döndürmek olduğu için “zararsız” olarak nitelendirebileceğimiz büyülerden birisi de geri getirme büyüsüdür.

Fakat bazı büyüler çok daha ciddi sonuçlar ortaya çıkartabilen, büyü yapılan kişiye zarar verme amacıyla yapılan büyülerdir. Papaz büyüsü de bu sonuçları ortaya çıkartan büyülerden birisidir. Bazı surumlar haricinde yapılmasını/yaptırılmasını tavsiye etmediğim bu büyü konusunda gelen soruların başında papaz büyüsü nasıl bozulur sorusu yer almaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl ve Hangi Amaçlarla Yapılır?

Papaz büyüsünü yapmak da bozmak da kolay değildir. Bu büyüyü yaptırırken ve papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını verirken mutlaka uzman ve sorumluklarının farkında olan bir medyumun desteğini almalısınız. Tarihte ilk defa Süryani rahipler tarafından yapıldığı için bu ismi alan papaz büyüsü, kişilere zarar vermeyi amaçlayan bir büyüdür.

Saç teli, tırnak, domuz yağı, tuz gibi malzemelerin yanı sıra tılsımlı sözcüklerden faydalanılarak yapılan bu büyü son derece karmaşıktır. Zarar vermeyi amaçlayan bir büyü olması nedeniyle de güçlü hüddamla (köle haline getirilen erkek cin olarak açıklayalım) bağlantı kurulan, tehlikeli sonuçlar yaratma ihtimali olan bir büyüdür. Papaz büyüsü şu amaçlarla yapılmaktadır:

  • Birbirlerini seven çiftleri soğutmak ve ayırmak,
  • Büyünün hedefi olan kişinin sağlığını bozmak,
  • İnsanların kendi elleriyle kendilerine zarar vermelerini sağlamak, hatalar yapmalarını sağlayacak biçimde basiretlerini bağlamak,
  • Büyü yapılan kişinin ruh ve akıl sağlığını bozmak, çevresine karşı kötü görünmesini sağlamak,
  • Erkekliği bağlama veya kadınlığı söndürme olarak adlandırılan sonuca ulaşmak yani cinsel gücü kısıtlamak veya tamamen ortadan kaldırmak,
  • Kişinin iflas etmesini, başarısızlığa sürüklenmesini sağlamak,
  • Aile birliğini bozmak, huzursuz olmalarını sağlamak.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü arkaik metotla yani eski yöntemlerle bozulabilir. Bu yöntemde büyünün yapılma şeklinde uygulanan işlemleri tersten tekrar etmek gerekir. Tabi büyünün yapılışı sırasında söylenen tılsımlı sözcüklerin de tersten okunması gerekecektir. Bu yöntemin sakıncası, büyünün yön değiştirerek büyünün ilk hedefi olan kişinin yakınında bulunan kardeşi, çocuğu, annesi gibi kişilere yönlenmesine sebep olabilmesidir. Büyü yeniden yönlendiği kişiyi daha kötü biçimde etkileyebilir. Dolayısıyla papaz büyüsünü arkaik metotlarla bozmak etkili ama tercih edilmeyen bir yöntemdir.

Papaz büyüsünü bozmanın bir diğer yolu ise Kuran-ı Kerim’in ayeti kerimelerini, bazı surelerini okumaktır. Kesin sonuç veren güvenli bir yöntem olan bu yol papaz büyüsünü ve diğer kara büyüleri bozmak isteyenler için kullanılabilen en güvenilir yöntemdir. Hz. Muhammed (sav)’e yapılan büyü üzerine indirilen Felak suresi, bizzat bu konuyla ilgili olduğu için en etkili sure olarak gösterilebilir. Nas suresi, İnşirah suresi, Abese suresi, İhlas suresi, Fetih suresi, Duhan suresi de kara büyüleri bozmak amacıyla okunabilen surelerdir. Yine de hatırlatmak isterim, “papaz büyüsü nasıl bozulur?” sorunuzu bu konuda uzman olan ve sorumluluklarının bilincinde olan bir medyuma yöneltmeli, ondan yardım almalısınız.

Paylaş

Bir Cevap Yazın