Lipstick Night Club ve Gece Kulüpleri

0
319
görüntülenme

Kıbrıs gece hayatı ve kulüpleri açısından en prestijli mekanlara sahiptir. Gece hayatının bu denli geliştiği Kıbrıs’ta mekanlar arasında eğlence yarışı gözlenmektedir. Bu da birçok insan için faydalı oluyor. İnsanlar dilediğince eğleniyor ve sabaha kadar keyifli bir gece geçiriyor. Kıbrıs’a ayak bastıysanız nigt club aramanıza gerek yoktur. Çünkü zaten onlarca night club bulunmaktadır. Sizin aramanız gereken en eğlenceli ve en ünlü nigt clublardır. Keyif dolu bir gece yaşamak ve mekandan mutlu ayrılmak istiyorsanız bazı kriterler çerçevesinde mekanları değerlendirmelisiniz. Kaliteli hizmet, hızlı hizmet, güvenilirlik, gizlilik ve dans ele alabileceğiniz başlıca kriterlerdir. Bunun haricinde ulaşım hizmetleri ve dansçı kızların yetenekleri de eğlencenin dozunu arttırabileceği için kriterler arasında yer almalıdır. Bu kriterlere uygun olarak karşınıza çıkacak ilk adreslerden birisi Lipstick Night Club olacaktır. Bu adresin fazlasıyla ilgi çekmesi değerlendirilecek kriterlerin hepsinden geçebiliyor olmasıdır.

Kıbrıs Lipstick Night Club ile Gece Hayatı

Kıbrıs’a gelen turistlerden bir kısmı gece hayatı tercihi için geliyor. Otellerde legal kumar oynanabilmesi, özel bayan hizmetlerine ulaşımın kolay olması ve fazlasıyla üst düzeyde hizmet veren gece kulüplerinin olması eğlenmek isteyen insanların Kıbrıs’ı seçmesini sağlıyor. Seçkin bir night club olan Lipstick Kıbrıs’a gelme nedeni olarak değerlendiriliyor. Clubun ismini duyup da eğlenceyi tatmak isteyenlerin Kıbrıs’a geldiği görülüyor. Dünyanın birçok farklı ülkesinden bu amaç ile Kıbrıs’a gidenlerin sayısı hızla artıyor. Ülkesine turist getirebilecek kadar kaliteli olmayı başaran ve adından söz ettiren Lipstick Night Club hizmetlerini daha yakından tanınmalı ve şartlar bilinerek bu cluba gidilmelidir. En iyi barmenler ile en iyi alkollü ya da alkolsüz kokteyller hazırlanıyor. Sunum dünyanın hiç bir yerinde görülmeyen bir konsept ile yapılıyor. Marjinal bir eğlence mekanı olması ile biliniyor. Diğer hiçbir yerde karşılaşamayacağınız mekana özgü hizmetler ile misafir ediliyorsunuz. Müzik seçimleri önceden hazırlanıyor ve ortama göre küçük değişiklikler yapılarak çalınıyor. Müzikleri kontrol eden DJ’ler şehrin ve ülkenin en iyileri arasında yer alıyor. Mekanı erkekler için daha eğlenceli hale getiren dansçılar da birçok özelliği bir arada barındırıyor. Çekici olmaları, güzel olmaları, uzun boylu ve albenisi yüksek olması ve farklı uyruklardan olmaları birçok erkeğin ilgisini çekmesine yol açıyor. Erkekler için dansçılar ile birlikte zaman geçirmek sabaha kadar ara verilmeksizin yapılması gereken bir eylem oluyor. Dansçılar ile birlikte içeceklerinizi yudumlayıp eğlencenin tadına varıyorsunuz. Tüm bunlar için en seçkin olan adres Lipstick Night Club tercih edilmelidir.

Kıbrıs’ta Night Club Hizmetleri

Kıbrıs’a Türkiye’den de her hafta binlerce insan eğlence amacı ile gidiyor. Bu eğlence kültürünün doruklarda yaşandığı ülke olan Kıbrıs night clublar ile Türkiye’de fazlasıyla çekici olan bir night club algısı oluşturmayı başardı. Türkiye’nin çeşitli illerinden buraya gitmek üzere binlerce insan planlar yapıyor. Kıbrıs night club arayışında olan insanların dermanı olabilmeyi başaran Lipstick birçok insanın ilk tercihi oluyor. Ulaşımın kolay olması ve kendine özgü konsepte sahip olmasıyla bu mekan diğerlerini gölgede bırakmayı başarıyor. Kıbrıs night club seçimi yapılırken sabaha kadar aralıksız süren bir eğlence mekanını seçmek doğru olacaktır. Çünkü eğlenceye ara verilmez! Sabaha kadar keyif dolu bir hizmet almak için aralıksız gece hayatına devam eden Lipstick seçilebilir. Bu seçimlerden asla pişman olmayan yüzlerce referans vardır.

Lipstick Gece Kulubü Katalog

Kıbrıs’ın night club kültüründe dansçı kızlara yer vermesi çok konuşuldu. Türkiye’de ve diğer ülkelerde bulunan dansçıların dışında çok geniş hizmetler ve seçenekler bulunuyor. Dansçı kızlar birçok farklı uyruğa sahiptir ve en albenili kızlardan oluşur. Dansçıların özel şovları ve hizmetleri diğer tüm bir clubda rastlamayacağınız türden hizmetlerden oluşuyor. Kıbrıs night club seçimleri yapılırken dansçı kızlar da fazlasıyla önemseniyor. Dansçıların ilgi çekici, albenili olduğu night clublar tercih ediliyor. kıbrıs lipstick en fazla tercih edilen mekanı olduğuna göre en iyi dansçı kızlara sahip olan mekanı olduğu gerçeğini de söyleyebiliriz.

Lipstick Night Club Ulaşımı

Lefkoşa’da Alayköy bölgesinde bulunan eğlence mekanına Girne, Lefkoşa ve Havaalanı üzerinden ulaşımlar oldukça kolaydır. Lefkoşa şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta yer alır. Girne’den ulaşmak ise ortalama 30-31 kilometredir. Hususi otomobiller ile çok hızlı gidilebileceği gibi özel ulaşım hizmetlerinden faydalanılarak da hızlı ulaşım imkanı vardır. Taksi, transporter gibi özel ulaşım hizmetlerinden faydalanarak mekana ulaşım sağlanabilir. Kıbrıs night club denildiğinde akla gelen en seçkin ve en özgün mekan olması özelliği ile birçok insanın tercihi Lipstick Night Club olmaktadır. Ulaşım için özel taksi ya da araç kiralamak oldukça caziptir. Rahat ve konforlu olmasının yanı sıra ücreti de ulaşımın kolay olduğuna işaret eder.

Lipstick Night Club Hizmet Saatleri

Kıbrıs’ta eğlence hayatını sonuna kadar yaşamak ve mutlu olmak için doğru saatlerde night clublara gitmelisiniz. 2004 yılından bu yana hizmetleri ile öne çıkan ve günümüzde varlığını ispat edebilmiş insanlar arasında Kıbrıs’ın en iyisi olarak değerlendirilen Lipstick Night Club’da hizmet saatleri 21:00’de başlar. Canlı dans şovları, özel çekici şovlar, DJ performansı ve canlı müzik performansı olarak bir gecede farklı tüm eğlence hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Burada hizmet saatleri sabaha kadar sürer. Gündüzleri de özel organizasyonlar için hizmet verir.

Lipstick Night Club Fiyatları

Kıbrıs night club eğlencesi için çeşitli fiyat kriterleri vardır. Öncelikli olarak bütçenin oluşturulmasına yol ücretinden başlanır. Bulunduğunuz şehirden Kıbrıs’a gitmek için uçak ve diğer ulaşım hizmetleri öncelikli olarak hesap edilmelidir. Ardından Kıbrıs’ta geçirilecek gün sayısına göre yiyecek-içecek ücretleri için para ayrılmalıdır. Konaklama yapılacak otel önceden seçilmelidir. Konaklama ücreti de ayrılan bütçe kapsamında hesap edilmelidir. Ardından lipstick katalog tercih edilecek ve tüketilecek olan alkollü ya da alkolsüz içkiler için ödenecek tutarlar hesap edilir. Lipstick night clubda içecek fiyatları diğer eğlence adresleri ile karıştırılmamalıdır. Üst düzey eğlence için üst düzeyde fiyatlar ödenmektedir. Sadece içecek fiyatları da hesap edilmemelidir. Dansçı kızlar ile geçireceğiniz özel dakikalar için ekstra ücretler de bütçeye dahil edilerek ekonomik plan yapılmalıdır. Üst düzey fiyatlar gözünüzü korkutmamalıdır. Sadece standartların üzerinde bir hizmet alınacağı için standart fiyatlar düşünülmemelidir.

Lipstick Kıbrıs Night Club

Lipstick Night Club Kıbrıs Lefkoşa’ya bağlı Alayköy belgesinde en fazla dikkat çeken mekanlardan birisidir. Gece kulübü olarak mimarisi ile dikkat çekmektedir. Alışkın olduğunuz gece kulüplerinden farklı bir mimari yapıya sahiptir. Bu da marjinal olmasında çok büyük etki yaratmaktadır. İnsanların Kıbrıs night club seçimlerinde farklılığa önem verdiği bilgisi ile hareket edilirse Lipstick night club fazlasıyla seçimi yapılan bir mekan olarak karşımıza çıkacaktır. Lipstick Kıbrıs Night Club sadece mimarisi ile değil içeride sunduğu konseptiyle de farklılık oluşturmayı başarmıştır. İnsanlara farklı şekillerde en iyi eğlence hizmeti sunmayı tercih etmişler ve kazanmışlardır.

Lipstick iletişim numarası 0533 821 74 50 ile  0533 826 65 65 dir 

Paylaş

Bir Cevap Yazın