Kıbrıs Biyax Night Club ve Gece Hayatı

0
564
görüntülenme

Türkiye‘de gece hayatı ve eğlence üzerine aradığını bulamayanlar ya da ülkede fazlasıyla geçirenler artık yeni yerler arayışı içine giriyor. Eğlence ve gece hayatının üst düzey yaşanabildiği ve bu tercihte bulunanların çokça bahsettiği yerlerin başında ise Kıbrıs geliyor. Kıbrıs’ta kalitesini ispat edebilmiş olan eğlence yerleri son zamanlarda sıkça adından söz ettiriyor. Gece hayatı için çeşitli yerler ve mekanlar aranmaya ve denenmeye devam ederken bir tanesini gözden kaçırmamanız gerekiyor. Bu adreste her hafta içi ve hafta sonu sabaha kadar eğlence sürüyor. Eğlence hayatına yeni bir soluk getirdiği de söyleniyor. Bu da Kıbrıs’ta bulunan Biyax Night Club…

Gece Hayatı ve Fiyatlar

Türkiye’de gece hayatının fiyatları belirli adreslerde yüksek bulunsa da genel olarak club fiyatları caziptir. Verilen hizmetlerin birçok şehirde standardın üstüne çıkamadığı ve yenilikler yapmadığı görülür. Haliyle fiyatları da yükseltmezler. Birkaç seçkin mekan dışında standart tarife ile standart bir eğlence hizmeti satın alırsınız. Standartların üstüne çıkmak isteyenler ise Türkiye’de birkaç mekan dışında gidecek yer bulamazlar. Bu arayışlar Kıbrıs’ta devam eder. Çünkü Kıbrıs’ta gece hayatı, dansçılar, kumar, alkol ve eğlence konuları belirgin bir şekilde öne çıkmaktadır. Kıbrıs gece hayatı için gerekli araştırmaları yapıp fiyatları konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Zira Dolar ile alışveriş yapabileceğiniz birçok adres bulunduğundan ötürü güncel kur değeri önem taşır.

Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Gece hayatı dendiğinde akla en başta kulüpler gelir. Kıbrıs’ta yer alan gece kulüpleri arasında bulunan Biyax Night Club bir kez gittiğinizde bir daha gitmek isteyeceğiniz yerlerin başında geliyor. Eğlenceyi ve gece kulüplerini sevenler için bu Club vazgeçilmez bir adres olarak hafızalara kazınıyor. Gece hayatına şekil veren ülke olan Kıbrıs’a şeklini veren ise Biyax Night Club oluyor. Bu eğlence mekanında birçok hizmet ile sınırsız eğlenmeniz sağlanıyor. Sıcak ve samimi bir ortamda gece hayatınıza devam etmek istiyorsanız tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Biyax Nigt Club

Kıbrıs’ın meşhur gece kulüplerine sahip olduğu bilinmektedir. Kıbrıs’ta gece hayatı fazlasıyla gelişmiştir. Aynı şekilde gelişmeye de devam etmektedir. Bu gelişimlerin en belirgin hissedildiği ve kaliteliyi hissedebileceğiniz yer olan Biyax Night Club Lefkoşa’da yer almaktadır. Lefkoşa merkezine 13 kilometre uzaklıkta olan eğlence mekanı Alayköy Bölgesi olarak geçmektedir. Lefkoşa’ya civar şehirlerden birçok insanın gelmesini sağlayan seçkin bir mekandır. Lefkoşa merkezi için hususi otomobil ile cluba ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Konumu itibari ile de fazlasıyla beğenilmektedir. Lefkoşa’da olanların çok kolay erişebileceği gece mekanı Girne’ye ve Ercan Havalimanına da çok yakındır. Girne 34 kilometre uzaklıkta, Ercan Havalimanı 36 kilometre uzaklık mesafesindedir. Her yerden kolayca erişip eğlenceyi sonuna kadar yaşayacağınız mükemmel bir adrestir.

Biyax Nigt Club ile Eğlence Zamanı

Kıbrıs’ın en iyileri arasında yer alan ve Kıbrıs’a birçok yeni eğlenme şekli kayan gece kulübünde eğlenmeye hazır mısınız? Eğlence kapsamında alt başlıklar ile neler yapılabileceğine göz gezdirebilirsiniz. Tek başınıza gidecekseniz kişiye özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Çiftlere özel alanlar ve eğlence imkanları da bulunmaktadır. Ayrıca doğum günü partileri, bekarlığa veda partisi, cumartesi eğlencesi gibi farklı alt başlıklar ile eğlence seçenekleri ve paketleri sunulmaktadır. Özellikle bekarlığa veda için gidip son kez bekar gece hayatını yaşamak isteyenler Biyax Night Club’da ömürleri boyunca unutulmayacak bir gece geçirebilirler. Evlilik öncesinde bu mekana gidilmesi tavsiye edilmez. Çünkü fazlasıyla cazip ve çekici bir gecenin ardından bu mekan alışkanlık yapabilir!

Biyax Nigt Club Ulaşım

Ercan Havalimanına indiyseniz gece kulübüne ulaşmak fazlasıyla kolaydır. Lefkoşa merkeze giden servislerden faydalanabilir ve Lefkoşa merkezden mekana gidecek olan servis ya da özel taksileri kullanabilirsiniz. Biyax Night Club için birçok VİP ulaşım hizmeti de mevcuttur. Ercan Havalimanı üzerinden mekana transferinizi sağlayacak taksiler veya VİP transitler bulunur. Mekana ait servislerin de zaman zaman şehir merkezlerinden mekana ulaşım hizmeti sunduğu görülmektedir. Kıbrıs gece hayatı oldukça hareketli bir şekilde devam ederken mekana ulaşmak için hareket etmek de çok kolaydır.

Kıbrıs Gece Hayatı ve Dansçı Kızlar

Kıbrıs gece hayatına damga vuran dansçı kızlar birçok gece kulübünde eğlenceli dakikalara imza atıyor. Biyax Night Club hizmetleri arasında da dansçı kızların şovları ve dansları yer alıyor. Gece hayatında hiçbir yerde karşılaşamayacağınız kalitedeki dansçı kızlar ile bu gece kulübünde karşılaşacaksınız. Dansçı kızlar sizi de heyecanlandıracak ve Kıbrıs’ın eğlence hayatına olan bakışınızı değiştirmeyi başaracak. Dansçı kızların güzellikleri ve çekicilikleri sizi etkileyecektir. Fakat dansçı kızlar için sınırları bilmeniz ve kurallara uygun hareket etmeniz gerekir. Eğlencenizi sağlayacak olan bu dans gösterilerini yapanların da birer insan olduğunu unutmamak da fayda var. Dansçı kızları isterseniz direklerden indirip masanızda dans etmelerini sağlayabilirsiniz. Kulüp çalışanları ile irtibatta olarak dansçı kızlara daha yakın olabilirsiniz. Dansları daha yakından izler ya da onlara katılır birlikte dans edebilirsiniz.

Biyax Night Club Katalog

Kıbrıs gece hayatı üzerinde bomba etkiler yaratmaya devam eden gece kulübünde dansçı kızların seçimi özenle yapılır. Güzel, alımlı, fiziken yeterli olmalarının yanı sıra dans konusunda da becerili olmalarına özen gösterilir. Böylece gece kulübüne giden misafirler memnun edilir. biyax katalog ‘dan dansçı kızlarla unutulmaz anlar geçirebilmek için kişisel zevklere göre ve dansına göre önce bir seçim yapmak gerekir. Uzaktan izleyip beğendiğiniz dansçı kızlar arasında seçiminizi yaptıysanız onlarla daha fazla yakınlaşmak için şansınız var demektir. Bu da dansçıların masanızda dans etmesi ve ardından tanışmanız ile mümkün olacaktır. Dansçı kızların fazlasıyla ilgi çekeceği ve başarılı bulunacağı adreslerin başında gelir; Biyax Night Club

Biyax Night Club Giriş

Mekana girmek için belirli şartlar vardır. Bu şartları yerine getiren herkes cluba giriş yapabilir. Biyax Night Club için en belirgin ve en genel kural diğer tüm eğlence yerlerinde olduğu gibi 18 yaş ve üzerinde olmaktır. Gizlilik çerçevesinde gerçekleşen eğlenceli dakikalara uyum sağlanmalıdır. Video ve fotoğraf çekmek yasaktır. Buna uygun giriş yapabilirsiniz. Kimliğinizi yanınıza alın, fotoğraf ve video gizliliğini sağlamak için de telefonlarınızı yanınıza almayın. Tabii bir de ekonomik şartlar bulunuyor. Sıradan bir gece kulübüne gidilir gibi bir ekonomik bütçe ile bu kulübe gidilemez. Çünkü gece hayatının bu adreste şekillendiği görülür. Haliyle fiyatlar da lüks çerçevesinde değerlendirilir. Ekonomik şartlar için hazırlıklı olarak burada eğlenmeye gidebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Konaklama

Biyax Night Club’da eğlenmek amacıyla Kıbrıs’a gidildiğinde Kıbrıs’ta konaklamak için yüzlerce farklı seçeneğe sahip olursunuz. En yakın konaklama seçenekleri Lefkoşa’da yer alan otellerdir. Kıbrıs’ın otelleri meşhurdur. Lefkoşa’da da bu oteller fazlasıyla lüks yapılar ve konfor seçenekleri ile çalışırlar. kıbrıs biyax çıkışında en kolay ulaşılabilecek oteller ve diğer konaklama seçenekleri için rota Lefkoşa olmalıdır. Club çıkışında 15-20 dakikalık bir mesafe sonucunda konaklama yerlerine ulaşılır. Biraz daha uzun bir yolculuk ve Girne tercih edilecek olursa yaklaşık 30-35 dakika sonra otele ulaşmak mümkündür.

Biyax Night Club İletişim Numarası 0533 829 44 97 & 0533 830 24 49

Paylaş

Bir Cevap Yazın