E Sigara Nedir?

0
78
görüntülenme

Günümüzde sigara alternatifleri hızla artarken talebin çoğunluğu elektronik sigaraya yönelmektedir. Bu yönelmenin en büyük etkisi ise sigara fiyatlarının yükselmesi ve zamların insanları zorlamasıdır. Zamlarla birlikte e sigara piyasası oldukça hareketlenmiş olup, başlıca alternatif olarak ilk sıraya oturmuş bir üründür.

Nedir bu e sigara?

Elektronik sigara çin menşeili bir ürün olmakla beraber çinli bir eczaneci tarafından bulunmuş ve geliştirilmiş bir üründür. Pamuğun içerisinde sıvı nikotin ve aromanın birleşiminden oluşan likitin ısıtılmasıyla oluşan buhar hem nikotin ihtiyacını karşılamakla beraber aromanın yüksekliği ve vermiş olduğu haz sayesinde ise nargileye’de rakip bir üründür.

Peki Türkiye’de nereden en güvenli şekilde elektronik sigara alabilirsiniz?

Bunun bir çok cevabı var, en basiti elden almak isteyenler için doğubank gibi alternatifler mevcut fakat bu kış aylarında evinizde oturarak ve dilediğiniz gibi seçim yapmak isterseniz Buharkeyf gibi bir efsanede elinizin altında beklemektedir.

Buharkeyf 2016 yılında elektronik sigaraya giriş yapmış ve en beğenilen ürünlerin sahibi olan bir firmadır.

Uzman kadrosu ile oldukça zengin içeriğe sahip bilgilerine müşterilerine sunan buharkeyf hem elektronik sigara ihtiyacınızı hemde likit ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir online ticaret sitesidir.Oldukça güvenli olan buharkeyf 30.000’den fazla sipariş ile türkiyenin enleri arasında yer almaktadır.

Şimdi gelelim Premium likit markalarına;

Türkiyede en çok sevilen ve tercih edilen Premium likit markalarının başında One Hit Wonder markası gelmektedir.

Tek tek ürünlerini inceleyelim..

One Hit Wonder Fire Man 100ML olarak satılmakta olan fire man pembe limonata olarak bilinen ve oldukça beğenilmiş bir üründür.Truenic 2.0 nikotin kullanan ohw markası bu üründede başarılı bir iş çıkartmış.

One Hit Wonder İsland Man İced 100ML Tropik ve eşsiz bir aromaya sahip, karayiplerden taze toplanan Hindistan cevizi ile ananasların birleşiminden oluşan bir aroması var.Oldukça otantik ve taze bir tat.

One Hit Wonder Muffin Man Likit 100ML annelerimizin elmalı turtasını çok severiz ya işte buda tam o tarif ile yapılmış.Elma ile turtanın tatlı karışımı diyebiliriz.

One Hit Wonder Army Man 100ML Limon ile limonata karışımı ekşimsi bir tadtır.Ekşi severlere özel üretilmiş bir üründür.

One Hit Wonder Island Man 100ML sulu ada meyveleri ve tropikal meyvelerin süslediği bu likit eşsiz bir tada ve aromaya sahip.Meyveli severlere özel ve tavsiye edilir.

One Hit Wonder My Man 100ML Dondurma lezzetleri olarak bilinir,çikolata,vanilya,çilek üçlüsünden oluşur ama oldukça beğenilir.Hatta en beğenilen diyebiliriz.

One Hit Wonder The Man 100ML, OHW Markasının en sevilen ürünü amiral gemisi diyebiliriz the man için.Çilek ile sütün birleşiminden oluşur eşsiz bir kokuya ve tada sahiptir.

One Hit Wonder Magic Man 100ML jelibon severmisiniz? Jelibon tadı bulunan bu üründe bildiğimiz haribo yiyormuş gibi hissettirmektedir.Beğenilir ve saygı duyulur J

One Hit Wonder Rocket Man 100ML yaban mersini ile yoğurt aromasından oluşur ama eşsiz bir üründür, ilk duyduğumda bende ön yargılı bakmıştım ama o yaban mersini yoğurta nede çok yakışıyormuş be!

Şimdi gelelim elektronik sigara likit ürünlerini en güvenilir ve %100 orijinal olarak nereden alabileceğinize, öncelikle buharkeyf’den bahsettik konumuza başlarken.

Buharkeyf sitesinde bu ürünlerin hepsi yeni tarihle ve stoklu olarak satılmaktadır.

Sorunsuz ve güvenilir bi alışveriş olmasını istiyor iseniz kesinlikle buharkeyf’i tercih etmelisiniz.Kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme seçenekleri ile kontrol sistemi ile ürünü görerekte satın alabilmektesiniz.Daha ne olsun ?

Hadi alışverişe!

https://buharkeyf.org/

Paylaş

Bir Cevap Yazın